WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Wzruszający gest i słowa Agaty Dudy. Pierwsza dama szykuje się do roli babci

Wzruszający gest i słowa Agaty Dudy. Pierwsza dama szykuje się do roli babci

23.09.2016, godz. 10:28
Agata Duda z bobasami
foto: iNTERNET

Jest szczęśliwą matką, żoną i spełniającą się zawodowo kobietą. Pierwsza dama Agata Duda ma teraz nowe marzenie?! Prezydentowa myśli o zostaniu babcią. Na spotkaniu z przedstawicielami Polonii w USA, trzymając słodkie bobaski na rękach Agata Duda zadeklarowała, że jest gotowa na bycie babcią. - Ja sie śmieję, że mogłabym... że jestem gotowa zostać babcią. - powiedziała Agata Duda do współpracowników. Wszystko teraz w rękach jedynej córki pary prezydenckiej Kingi Dudy.

Pierwsza Dama Agata Duda pierwszy raz tak otwarcie i publicznie zadeklarowała, że z czułościa myśli o zostaniu babcią. Stało się to na spotkaniu z amerykańską Polonią w Nowym Jorku. Dla Lilianki (3,5 miesiąca), Amelki (1,5 miesiąca) Natalki (6,5 miesiąca) oraz Heysel (7 miesięcy) to nie był zwykły dzień. Razem ze swoimi mamami i opiekunkami czekały pod polskim konsulatem na wyjście Agaty Dudy. Ta, widząc te urocze bobasy nie mogła się nie zatrzymać. Prezydentowa pewnym chwytem, doświadczonej matki wzięła bobaski na ręce. W oczach pierwszej damy pojawiła się autentyczna radość. W tym momencie odwracając się do jednego ze współpracowników Duda powiedziała:  - Ja się śmieję, że mogłabym... że jestem gotowa zostać babcią. - a słowa nagrał mikrofon Radia Rampa.

Wszystkie mamy były zachwycone ciepłym przyjęciem ze strony Dudy. Jak przyznawały, warto było poczekać na spotkanie z nią. Małym dziewczynkom pozostaje pozazdrościć- w końcu nie każdy ma zdjęcie z Pierwszą Damą. Będzie czym się chwalić w przyszłości! Natomiast Kinga Duda ma o czym myśleć (...)


Zobacz także: Prowokacja KOD w USA! Agata Duda nie wytrzymała...

 

Źródło: RIA NOVOSTI
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: