WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Agata Duda zachwyca w Jordanii. Królowa Rania, czy Agata Duda? Która lepiej wygląda?

Agata Duda zachwyca w Jordanii. Królowa Rania, czy Agata Duda? Która lepiej wygląda?

07.11.2016, godz. 12:43
Agata Duda zachwyca w Jordanii
foto: Print screen Twitter

Para prezydencka przebywa właśnie z oficjalną wizytą w Jordanii. Podczas ceremonii powitalnej Andrzej Duda wraz z pierwszą damą pojawili się u boku jordańskiej pary królewskiej - Abdullaha II i jego żony, królowej Ranii. Agata Duda jak zwykle wykazała się klasą i nienaganną stylizacją. Zobaczcie jak u boku królowej Jordanii, wyglądała Agata Duda.

Podczas trzydniowej wizyty w Jordanii prezydent spotka się m.in. weźmie udział w otwarciu seminarium nt. współpracy przemysłów zbrojeniowych, czy spotka się z hierarchami Kościołów w Jordanii. W niedzielę odbyła się ceremonia powitalna polskiej pary prezydenckiej. Obok siebie stanęły Agata Duda oraz królowa Jordanii - Rania Al Abdullah. Która z pań prezentowała się lepiej?

Królowa Rania od lat pojawia sięw rankingach najlepiej ubranych kobiet na świecie. Często pojawia się na okładkach popularnych magazynów, a wśród jej znajomych znaleźć można znane osobistości ze świata filmu, muzyki, czy mody. Sam Georgio Armani przyznał, że 46-letnia królowa Jordanii z powodzeniem mogłaby rozpocząć karierę modelki. Na uroczystą ceremonię powitalną, królowa Rania założyła białą sukienkę, a czarne buty i torebka ze skóry wężowej dopełniły stylizację. Jak przy królowej wypadła pierwsza dama, Agata Duda?

Nienaganny styl

Trzeba przyznać, że Agata Duda ma wyśmienite poczucie stylu. W każdej publicznej odsłonie zachwyca swoim wizerunkiem. Nie inaczej było i w Jordańskim Królestwie Haszymidzkim. Agata Duda postawiła na lubianą przez nią czerwień. Na elegancką sukienkę nałożyła delikatny czerwony płaszcz w tym samym kolorze. Do tego dobrała cieliste buty i dopasowaną do stroju torebkę. Klasyka i elegancja w odważnych kolorach!

Która z pań waszym zdaniem zaprezentowała się lepiej?

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: