WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Agata Duda PRZYĆMIŁA Michelle Obamę! [ZDJĘCIA]

Agata Duda PRZYĆMIŁA Michelle Obamę! [ZDJĘCIA]

22.09.2016, godz. 11:42
Agata Duda PRZYĆMIŁA Michelle Obamę! [ZDJĘCIA]
foto: Kancelaria Prezydenta / Twitter

Kilkudniowa wizyta pary prezydenckiej w USA nie minęła spokojnie. W poniedziałek doszło do prowokacji działaczy KOD, którzy chcieli obrazić prezydenta i pierwszą damę, na co Agata Duda odpowiedziała przesyłając im buziaki. Jednak nie tylko wtedy żona prezydenta była bohaterką dnia. W czasie przyjącia wydanego przez  pierwszą parę USA, Agata Duda znów zachwyciła, a do tego przyćmiła Michelle Obamę!

Wiele kobiet chciałoby brać wzór z żony prezydenta USA. Michelle Obama uchodzi za wysportowaną, uśmiechnięta i wyluzowaną pierwszą damę, a do tego znającą się na modzie i najnowszych trendach kobietę. Ale jak się okazuje, Obama nie zawsze jest idealna. Dowód? W czasie spotkania pierwszej pary Stanów Zjednoczonych i Polski, to Agata Duda wprost zachwyciła! Andrzej Duda z małżonką Agatą brali udział w wystawnym przyjęciu, które amerykańska para prezydencka urządziła dla głów państw uczestniczących w 71. sesji zgromadzeniu ogólnym Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Nasza pierwsza dama pojawiła się na przyjęciu w bardzo wytwornej, czarnej kreacji z koronki. Modnej długości suknia idealnie pasowała do figury Agaty Dudy. Do eleganckiej sukni Duda dobrała krwistoczerwone pantofelki na wysokiej szpilce, które podkreśliły kruczoczarny kolor kreacji. Pani prezydentowa doskonale wie, że zdobna suknia wystarczy i dobrała do niej tylko delikatne dodatki, postawiła na drobne, nie wrzucające się w oczy kolczyki. A Michelle Obama? Wypadła blado przy Agacie Dudzie, bo na eleganckie przyjęcie wybrała żółtą, krótką sukienkę w białe wzory odkrywającą ramiona. Do tego założyła srebrne buty. Uroku i elegancji nie dodał jej nawet "amerykański uśmiech". Jedno jest pewne, pani Obama może się uczyć od naszej pierwszej damy!

Zobacz: Prowokacja KOD w USA. Reakcja Agaty Dudy [NOWE NAGRANIE]

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: