WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Anita Gargas w TVP! Poprowadzi program publicystyczny

Anita Gargas w TVP! Poprowadzi program publicystyczny

05.08.2016, godz. 08:29
Anita Gargas
Anita Gargas foto: Super Express

Anita Gargas znana widzom Telewizji Republika i autorka filmów o Smoleńsku będzie pracować w Telewizji Polskiej. Dziennikarka wróci do TVP po sześciu latach przerwy. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl Gargas ma poprowadzić nowy program publicystyczny w TVP 1.

Gargas ma w jesiennej ramówce Telewizji Polskiej poprowadzić program publicystyczny w telewizyjnej Jedynce, donoszą wirtualnemedia.pl. Program ma być emitowany w środy, około 22.00. Pierwszy odcinek zostanie pokazany widzom już we wrześniu, a ma być programem z reportażami śledczymi. Gargas już pracowała w TVP, w latach 2005-2010 prowadziła audycję "Misja specjalna". W okresie 2006-2010 była też wiceszefową publicystyki w TVP 1 . Zaś w Telewizji Republika prowadziła "Zadanie specjalne". Gargas publikowała w "Gazecie Polskiej" i "Gazecie Polskiej Codziennie".

Czytaj: Czabański tłumaczy się z AWANTURY z Kurskim: To była żółta kartka

Informację o przejściu Anity Gargas do Telewizji Polskiej na Twitterze skomentowali m.in. Łukasz Warzecha i Cezary Gmyz. Obaj nie są zadowoleni z przejścia dziennikarki do telewizji publicznej. Żałują, że Gargas porzuca Telewizję Republika.

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: