WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka AWANTURA o PiS! Ogórek POKŁÓCIŁA się z Kuźniarem

AWANTURA o PiS! Ogórek POKŁÓCIŁA się z Kuźniarem

09.08.2016, godz. 10:46
AWANTURA o PiS! Ogórek POKŁÓCIŁA się z Kuźniarem
foto: Fotomontaż SE.pl

W porannym programie Polskiego Radia gościła Magdalena Ogórek, która w zeszłym roku startowała na urząd prezydenta ze wsparciem SLD. Teraz niektórzy dowcipkują, że Ogórek zbliża się do PiS i chciałaby wejść w szeregi partii Kaczyńskiego. Ogórek odcina się od tego, bo jak podkreśla teraz chce się zająć pracą naukową, ale kibicuje planom rządu PiS. Takiego podejścia nie może darować Ogórek Jarosław Kuźniar. Między Magdaleną Ogórek a Kuźniarem doszło do ostrej awantury na Twitterze!

Ogórek bardzo chwaliła rząd PiS. Szczególnie program "500 +". Była kandydatka na prezydenta niecierpliwie czeka też na kolejny program rządu  "Mieszkanie +" i bardzo kibicuje ministrom, by wszystko się udało. Jak przyznała Polaków wcale nie interesuje Trybunał Konstytucyjny, ale to ile pieniędzy mają w portfelu i to, czy czują się bezpiecznie. Ogórek zauważyła też, że bardzo mocno atakowany jest prezydent Andrzej Duda, a także pierwsza dama, co nie miało miejsca np. w czasie Bronisława Komorowskiego: - On miał dużą przychylność mediów, a wszystkie potknięcia były rozmydlane - stwierdziła.

Zobacz: KLĘSKA Kurskiego! "Pegaz" wylatuje z TVP 1

Wywiad z Magdaleną Ogórek chyba nie spodobał się Jarosławowi Kuźniarowi. Dziennikarz chciał wyśmiać Ogórek i na Twitterze napisał: - Z całą sympatią ale historia o wielorybie w Wiśle byłaby ciekawsza niż żółte paski ze spowiedzi Magdaleny Ogórek w radiowęźle partyjnym PiS.

No i się zaczęło! Ogórek odpowiedziała od razu, że prosta narracja jest najlepsza dla Kuźniara: - Nie dziwi mnie Pana tęsknota na prostszą narracją. Ów wieloryb doskonale określa i zamyka Pana zapotrzebowania intelektualne. W końcu Kuźniar napisał: - Płeć piękna ale emocjonalnie jednak słaba Magdalena Ogórek. Powodzenia


Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: