WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Awantura u Zbonikowskich: Pluła mi do jedzenia

Awantura u Zbonikowskich: Pluła mi do jedzenia

13.09.2016, godz. 02:00
Zbonikowski
foto: Super Express

Perypetie rodzinne posła PiS Łukasza Zbonikowskiego (38 l.) nie mają końca i rozwijają się jak latynoskie telenowele. Wzajemnymi stosunkami posła i jego żony zajmują się policja, prokuratura, sąd, a teraz mogą o nich poczytać sobie wszyscy ciekawi. Bo poseł opowiedział historie o biciu i pluciu do talerzy całej Polsce.

Akcja tej telenoweli dzieje się głównie w małej wsi w woj. kujawsko-pomorskim. Małżonkowie są tam współwłaścicielami ok. 34 ha ziemi rolnej. Poseł i jego żona kłócili się ostatnio, do kogo należą plony. - W lipcu i sierpniu policja interweniowała czterokrotnie na podstawie zawiadomienia b. małżonków - mówi kom. Agnieszka Sobieralska, oficer prasowy KPP w Chełmnie. Żona oskarżyła posła nawet o pobicie. Zbonikowski postanowił więc opowiedzieć swoją wersje wydarzeń na łamach portalu Dziendobrywloclawek.pl. Jak na spowiedzi mówi tam o rozwodzie, żonie i teściowej "despotce", na którą zrzuca część winy za małżeńskie kłopoty. I odrzuca oskarżenie, jakoby miał pobić żonę. - Nigdy takie zdarzenie nie miało miejsca! Chyba że chodzi o przytulanie czy pocałunki, bo to zgodnie z komentarzem do prawa karnego też może być uznane za naruszenie nietykalności cielesnej. Do tego się przyznaję - wyjaśnia. I przedstawia siebie jako ofiarę spisków. Stwierdza, że dowiedział się wiele po tym, jak przejrzał telefon żony. Oskarża ją, że to ona, a nie on, ma na boku flirt. Dowodem na to ma być "5300 smsów" wysłanych z jej telefonu. Dowiedział się również innych rzeczy. - Jest tam też duma z plucia mi do jedzenia i herbaty - mówi. - Rozsądni, doświadczeni politycy są ze mną. Moja pozycja w partii po panice z wyborów odbudowuje się i wzrasta - kwituje w rozmowie z Dziendobrywloclawek.pl.

Przypomnijmy, że przed sądem toczy się sprawa rozwodowa Zbonikowskich. Pozew złożyła żona Monika, która podejrzewa polityka o romans z asystentką. Dowodem niewierności męża są. jego majtki, na których wykryto kobiece DNA.

Zobacz: SZARPANINA w Sejmie na oczach kamer! [WIDEO]

Źródło: TVN24/x-news
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: