WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości polityka Awantura w studiu TVP po słowach Beaty Szydło. Goście zaczęli opuszczać program

Awantura w studiu TVP po słowach Beaty Szydło. Goście zaczęli opuszczać program

18.06.2017, godz. 19:54
Studio Polska TVP Info
foto: PrintScreen YouTube

Ostra dyskusja w programie "Studio Polska" w TVP Inofo w wydaniu poświęconym m.in. relokazji uchodźców. Gdy przypomniano wypowiedź Beaty Szydło w Auschwitz w studiu rozgorzała kłótnia. Część uczestników opuściła program.

W sobotnim wydaniu programu "Studio Polska" w TVP Info debatowano na temat kwestii przyjmowania uchodźców przez Polskę. Niestety rozmowa szybko zamieniła się w ostrą wymianę zdań, a następnie w awanturę, która zakończyła się opuszczeniem studia przez część zaproszonych gości. W czasie programu przypomniano m.in. słowa Beaty Szydło w Auschwitz, wygłoszone podczas obchodów rocznicy pierwszego wywozu Polaków do obozu zagłady.

"Auschwitz to wielka lekcja tego, że trzeba czynić wszystko, aby uchronić bezpieczeństwo i życie swoich obywateli" – mówiła premier. Prowadzący program przypomnieli również reakcję na tę wypowiedź Donalda Tuska.

Wszystko to wywołało spore poruszenie w studiu TVP. Część gości zaczęła podnosić głos, a następnie opuszczać program, co można obejrzeć na poniższym filmie około 14 minuty programu:

Jedna z uczestniczek protestu wstrzymała się na chwilę z opuszczeniem studia, by wyjaśnić powody bojkotu.

– Pani Szydło w obozie Auschwitz zrównała działania nazistowskich Niemiec, wysyłających Żydów do Auschwitz, z relokacją. Jest mi przykro, życzę miłego wieczoru - powiedziała kobieta.

Studio opuścił również zaproszony do programu politolog z Palestyny, Omar El Shehabi.

ZOBACZ: Łukasz Warzecha KOMENTUJE: Auschwitz to lekcja. Szydło ma rację

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: