WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Błaszczak: Prezydent nie powinien płakać

Błaszczak: Prezydent nie powinien płakać

22.07.2016, godz. 06:00
BŁASZCZAK! ZOSTAW POLICJĘ W SPOKOJU!
foto: Super Express

Niesłychane zachowanie Mariusza Błaszczaka (47 l.)! Na radiowej antenie minister spraw wewnętrznych skrytykował Andrzeja Dudę (44 l.) za to, że prezydent, mówiąc o ofiarach zamachu terrorystycznego w Nicei, miał łzy w oczach!

Dzień po krwawym zamachu terrorystycznym w Nicei, w którym zginęły 84 osoby, minister spraw wewnętrznych Mariusz Błaszczak ostro skrytykował w TVN24 szefową unijnej dyplomacji Federicę Mogherini (43 l.), która rozpłakała się na konferencji, gdy mówiła o ofiarach. - Władza nie może być rozbeczana - powiedział.

Dzień później prezydent Andrzej Duda składał kwiaty przed gmachem ambasady Francji w Warszawie i mówił o dwóch siostrach Polkach - ofiarach zamachu w Nicei. - Jestem z ich tatą (.) sam mam 21-letnią córkę, więc chciałbym, żeby wiedział, że jestem z nim - mówił wyraźnie poruszony prezydent.

Do tych dwóch wydarzeń nawiązała wczoraj Beata Michniewicz, która w programie "Salon polityczny Trójki" zapytała Mariusza Błaszczaka, czy polityk ma prawo do łez. - Sama widziałam łzy w oczach Andrzeja Dudy, kiedy mówił o dwóch Polkach - ofiarach zamachu - powiedziała dziennikarka. Odpowiedź ministra była zaskakująca: - Polityk zamiast płakać, powinien zająć się bezpieczeństwem obywateli, bo za to odpowiada.

ZOBACZ: Zandberg krytykuje Błaszczaka: Moralny skandal!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: