WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Beata Szydło KRÓLOWĄ STYLU i to bez wydawania majątku!

Beata Szydło KRÓLOWĄ STYLU i to bez wydawania majątku!

13.10.2016, godz. 12:36
Beata Szydło
foto: EAST NEWS

Być kobietą piastującą ważny urząd w państwie to poważna sprawa. Wymaga to nie tylko opanowania i umiejętności szybkiego podejmowania decyzji, ale też dobrej prezencji, elegancji i stylu. I to właśnie ma Beata Szydło. Polska premier zachwyciła ostatnio swoją stylizacją. Włożyła żakiet, który robi furorę wśród miłośniczek mody! Co ciekawe pani premier nie wydała na niego wiele. Zdziwicie się ile kosztował żakiet Szydło.

Jeszcze rok temu występowała w śnieżnobiałej koszuli z postawionym kołnierzem i granatowych marynarkach. Wybierała stonowane kolory i niewrzucające się w oczy kroje, ale po niemal roku bycia na stanowisku premiera, Szydło postawiła na modowe nowości. Kilka dni temu zaprezentowała się w modnym, dłuższym żakiecie, którym zachwyciły się modnisie całego świata! Żakiet jest może w prostym kroju, ale to jego kolor i faktura materiału sprawiają, że podoba się kobietom. Żakiet pochodzi z wiosennej kolekcji Zary, a kosztuje stosunkowo niewiele, bo jedyne 400 zł. Na pierwszy rzut oka przypomina żakiety znane z domu mody Chanel - jego materiał to delikatna krateczka biało-granatowa, a mankiety i brzegi są zakończone białym obszyciem. Takie połączenie sprawia, że żakiet nadaje się na biznesowe spotkanie, ale i prywatne wyjście, a do tego pasuje każdej pani. Żakiet jest modny także dlatego, że nie ma guzików. Żakiet robi furorę w Internecie, a na Instagramie doczekał się nawet własnego konta. Podoba się Wam szefowa rządu w takim wydaniu?

Zobacz: Drugi Czarny Protest. Młynarska i Lis zachęcają do udziału

Two thumbs up for the #stylist who decided to use #thatcoat in this #excellent ad great choice! #ad #style #french #zara @zara

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika That Coat (@thatcoat) 12 Paź, 2016 o 12:01 PDT

#thatcoat is the Queen of accessorising - cool shades ✅, Chanel handbag ✅, tiny pug ✅ #pug #Chanel #quiltedhandbag

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika That Coat (@thatcoat) 3 Paź, 2016 o 1:30 PDT

Źródło: TVN24/x-news
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: