WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Beata Szydło w Jachrance zapowiada zmiany w spółkach skarbu państwa

Beata Szydło w Jachrance zapowiada zmiany w spółkach skarbu państwa

24.09.2016, godz. 16:05
Beata Szydło
Beata Szydło foto: Super Express

Beata Szydło podczas wyjazdowego posiedzenia PiS w Jachrance zapowiedziała zmiany w spółkach skarbu państwa. Premier mówiła zarówno o zmianach kadrowych, jak i tych w zarządzaniu. Szydło w Jachrance odniosła się również do reform edukacji i służby zdrowia.

Podczas drugiego dnia posiedzenia wyjazdowego Prawa i Sprawiedliwości w Jachrance głos zabrała Beata Szydło. Wystąpienie premier relacjonowała na Twitterze Beata Mazurek, rzeczniczka klubu. Polityk napisała między innymi, że premier wypowiadała się "syntetycznie i rzeczowo o dotychczasowych działaniach rządu". Beata Szydło w swoim przemówieniu wspomniała też o reformach edukacji i służby zdrowia. - Zgodnie z planem rząd przyjmie też program Mieszkanie + - relacjonowała Beata Mazurek.

Beata Szydło w Jachrance zapowiedziała zmiany w spółkach skarbu państwa - "nie tylko kadrowe, ale i w zarządzaniu". Przypomnijmy, że 23 września premier w wywiadzie dla radiowej Jedynki zapowiedziała, że w przyszłym tygodniu przedstawi informację na temat zmian w rządzie - personalnych i systemowych. Zapytana o najlepszych jej zdaniem ministrów gabinetu premier wymieniła: minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbietę Rafalską oraz ministra Henryka Kowalczyka.

ZOBACZ: Jarosław Kaczyński w Jachrance do polityków PiS: Czas kończyć bankietowanie

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: