WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Beata Szydło wyszła ze szpitala. Jak się czuje? Jest komunikat [WIDEO]

Beata Szydło wyszła ze szpitala. Jak się czuje? Jest komunikat [WIDEO]

17.02.2017, godz. 19:56
 Beata Szydło
foto:

Beata Szydło wyszła ze szpitala! Premier opuszczając placówkę przy ul. Szaserów, spotkała się z dziennikarzami. Tymczasem Wojskowy Instytut Medyczny wydał oficjalny komunikat na temat stanu zdrowia Beaty Szydło po wypadku

Zakończył się pobyt w szpitalu Beaty Szydło. Premier została wypisana do domu, ale jak sama zaznaczyła w rozmowie z dziennikarzami kilka najbliższych dni spędzi na odpoczynku. Czy pojawi się na wtorkowym posiedzeniu Rady Ministrów? Rzecznik rządu Rafał Bochenek powiedział, że premier Beata Szydło poprowadzi we wtorek posiedzenie rządu. Będzie na nim omawiany projekt ustawy dotyczącej sieci szpitali.

- Teraz kilka dni odpoczynku. We wtorek zobaczymy się na konferencji prasowej po posiedzeniu Rady Ministrów - powiedziała Beata Szydło tuż po tym, gdy przekroczyła drzwi szpitala.

Beata Szydło wyszła ze szpitala - jak się czuje?

Stan zdrowia szefowej rządu jest dobry. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziemy w umieszczonym na stronie Kancelarii Premiera komunikacie zespołu medycznego, który opiekował się Beatą Szydło po wypadku w Oświęcimiu. Jakich urazów doznała pani premier? Jak czytamy w komunikacie był to uraz komunikacyjny o wielomiejscowych skutkach.

- Szybko podjęta interwencja medyczna oraz pełna współpraca pacjentki, pozwoliły na szybkie ukończenie etapu leczenia szpitalnego oraz zaplanowanie kontynuacji terapii w warunkach ambulatoryjnych - czytamy w komunikacjie umieszczonym na Twitterze.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: