WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Będą strzelać do narodowców?! Szokujące wydarzenie na Facebooku

Będą strzelać do narodowców?! Szokujące wydarzenie na Facebooku

24.10.2016, godz. 12:34
Marsz Niepodległości
foto: Super Express

11 listopada szykuje się wielki Marsz Niepodległości. Jak co roku organizowany jest przez członków ONR i Młodzieży Wszechpolskiej. Ale nie wszystkim podoba się marsz. Na Facebooku zostało utworzone wydarzenie o groźnie brzmiącej nazwie: Mistrzostwa w strzelaniu do narodowców. W wydarzeniu udział chce wziąć już ponad tysiąc osób.

Być może to tylko wydarzenie, które jest żartem, ale jednak wiele osób się nim interesuje. Mowa o "Mistrzostwach w strzelaniu do narodowców", które, jak czytamy na Facebooku, mają odbyć się 11 listopada. W opisie wydarzenia zaznaczono, że kto tylko chce, niech bierze wiatrówkę i strzela do "zwierząt". Kto będzie najlepszy zostanie uhonorowany nagrodą: -  Jesteś policjantem? A może masz ochotę postrzelać trochę do narodowców? Trafiłeś idealnie mistrzostwa te organizowane są z dedykacją dla ludzi takich jak ty. Event będzie odbywał się w naszej kochanej Warszawce rujnowanej co każde święto niepodległości i by uwolnić ja od zdewastowania wybraliśmy takie a nie inne miejsce. Więc weź swoją wiatrówkę i strzelaj do zwierząt, dla najlepszych przewidziany jest tytuł mistrza Polski oraz cenne nagrody rzeczowe. Strach pomyśleć, kto wpadł na pomysł, by zachęcać ludzi do strzelania w kierunku innych. Jeden z komentarzy, jakie pojawiły się pod wydarzeniem ktoś napisał w komentarzu: - Ej a tak bardziej taktycznie z zaskoczenia, czy po prostu wchodzimy strzelamy wywozimy śmieciarami i wychodzimy?


Wydarzenie jest popularne na Facebooku, obserwuje je 3,6 tys. osób, a chęć udziało wyraziło 1,3 tys., informajcę o wydarzeniu "Mistrzostwa w strzelaniu do narodowców" udostępniło 2,5 tys. użytkowników Facebooka.

Sprawdź: Marsz Niepodległości 2016 TRASA. Którędy przejdą narodowcy?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: