WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Będzie się działo? Mazurek zastępuje Piaseckiego w RMF FM

Będzie się działo? Mazurek zastępuje Piaseckiego w RMF FM

17.08.2016, godz. 10:22
Robert Mazurek
foto: Twitter

W czerwcu media obiegła wiadomość o dużym medialnym transferze, gdy to Radio ZET poinformowało, że od września poranne rozmowy z politykami prowadzić będzie Konrad Piasecki a nie, jak dotychczas, Monika Olejnik. W związku z tym powstał wakat na stanowisku prowadzącego poranną rozmowę w stacji RMF FM. Długo nie było wiadome, kto zastąpi Piaseckiego. W środę stacja w końcu zaspokoiła ciekawość słuchaczy- nowym, przepytującym polityków dziennikarzem będzie Robert Mazurek, który zasłynął z wielu politycznych rozmówców, w których "zapędzał ich w kozi róg".

Do tej pory wywiady Roberta Mazurka publikowane były w "Rzeczpospolitej", gdzie jego "ofiarami" zostawali m.in. Barbara Nowacka, Konrad Niklewicz, Joanna Scheuring-Wielgus czy też Mateusz Kijowski. Dziennikarz zasłynął z dobrego przygotowania do każdego wywiadu, gdzie wielokrotnie podpuszczał rozmówców cytatami, które oni określali jako śmieszne, podczas gdy okazywało się, że są to ich własne słowa.

Piasecki w RMF FM prowadził poranne rozmowy od poniedziałku do piątku. Był związany ze stacją 22 lata. Audycja Mazurka będzie nadawana w tych samych dniach i ma trwać około 10 min. Jak cytuje press.pl: - To będą dziewięciominutowe wywiady na aktualne tematy polityczne i społeczne. Zamierzam to łączyć z moją obecnością w "Rzeczpospolitej" i "W Sieci". Z wielkim żalem musiałem zakończyć współpracę z Wirtualną Polską.

Tomasz Lis skomentował w swoim stylu:

 

 

Zobacz także: Redaktor naczelny "Wprost" drwiąco odpowiada na zarzuty Maxa-Kolonki

 
Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: