WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Błaszczak jak gwiazda Hollywood! Obstawa lepsza niż u Obamy!

Błaszczak jak gwiazda Hollywood! Obstawa lepsza niż u Obamy!

09.09.2016, godz. 11:04
Błaszczak
foto: Super Express TV

Z reguły wielka obstawa ochroniarzy, korowód samochodów itp. kojarzy się z gwiazdami Hollywod, które chcą się odseparować od swoich fanów. Standardy z zachodniego wybrzeża USA dotarły jednak, jak się okazuje, też do Polski. Co ciekawe, to nie celebryci je stosują, a przedstawiciele obozu władzy. Sławomir Nitras z PO uwiecznił na zdjęciu obstawę, w jakiej w Szczecinie na wywiad do TV podjechał szef MSWiA, Mariusz Błaszczak. Jak się okazuje, o bezpieczeństwo ministra dbali ludzie zgromadzeni w OŚMIU autach!

 

 

Jak napisał Nitras: - Ma rozmach nasza władza. Podczas wizyty w Szczecinie minister Błaszczak odwiedził telewizję. Na wszelki wypadek zablokowano ulicę, a kolumna w której poruszał się pan minister liczyła 8 aut. Jeden minister i osiem aut!

Następnie kontynuował: - Zapytałem poprzedniego wojewody, jak takie wizyty wyglądały w przeszłości. Usłyszałem, że poprzedni ministrowie jeździli z wojewodą jednym autem i towarzyszyło im auto eskorty.

Całość podsumował ironicznie: - Zapytam ministra oficjalnie czy tylko w Szczecinie czuje się tak zagrożony, czy w całej Polsce cierpi na brak poczucia bezpieczeństwa.

Do wpisu dołączył również zdjęcie:

 

Borys Budka skomentował złośliwie:

 

 

Internauta natomiast wytknął:

 

 

Zobacz także: Petru wyciąga łapę po kasę od Polaków!

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: