WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Bombowy rozwód Zbonikowskiego!

Bombowy rozwód Zbonikowskiego!

19.11.2016, godz. 02:00
Bombowy rozwód Zbonikowskiego
Bombowy rozwód Zbonikowskiego foto: Andrzej Schodkowski

W piątek we włocławskim sądzie miała się odbyć sprawa rozwodowa niewiernego posła PiS Łukasza Zbonikowskiego (38 l.). I po raz drugi z rzędu została odwołana przez... alarm bombowy! Przypomnijmy, że w tej sprawie dowodem niewierności męża są jego majtki, na których wykryto kobiece DNA.

- Ktoś zadzwonił na numer alarmowy i powiedział, że w sądzie jest bomba - wyjaśnia nam nadkomisarz Małgorzata Marczak, rzecznik prasowy włocławskiej policji. Z budynku wszyscy zostali ewakuowani. Podobnie było przy okazji ich sprawy niespełna dwa miesiące temu. - Wtedy nie ustaliliśmy sprawców fałszywego alarmu - dodaje nadkomisarz Marczak.

W piątek w sądzie zjawili się Zbonikowski i jego żona oraz dziewięcioro świadków. Małżonkowie mieli podzielić się majątkiem i ustalić, komu co przypadnie. - Monika nie chce ze mną się dogadać. Ja ją proszę, a ona nic. Cała Polska żyje tą sprawą - skarżył się przed budynkiem sądu Zbonikowski.

Pozew rozwodowy złożyła żona polityka, która - jak widać na zdjęciach - bardzo przeżywała wczorajszą rozprawę. Kobieta podejrzewa męża o romans z asystentką. Dowodem niewierności są jego majtki, na których wykryto kobiece DNA. Do tego Sejm ma zająć się wnioskiem o uchylenie immunitetu Zbonikowskiemu. Złożyła go żona, która... oskarża męża o naruszenie nietykalności cielesnej. Jak się broni polityk partii Jarosława Kaczyńskiego (67 l.)? - Żona spiskowała, inwigilowała mnie. Żona jest jedynaczką uzależnioną od matki despotki - mówił mediom. Wyznał też, co przeczytał w SMS-ach w jej telefonie. - Jest tam też duma z plucia mi do jedzenia i herbaty - stwierdza.

Zobacz: Drugi POGRZEB pary prezydenckiej w Krakowie [SZCZEGÓŁY]

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: