WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Bronisław Wildstein DOSTANIE program w TVP? Jest KOMENTARZ

Bronisław Wildstein DOSTANIE program w TVP? Jest KOMENTARZ

19.07.2016, godz. 13:44
Bronisław Wildstein
foto: Super Express

Gdy 10 lat temu PiS rządził po raz pierwszy Bronisław Wildstein był prezesem Telewizji Polskiej. Później prowadził dwa autorskie programu w TVP: "Cienie PRL-u" oraz "Bronisław Wildstein przedstawia". A teraz jak się okazuje znów może zagościć na szklanym ekranie. Z informacji portalu wirtualnemedia.pl wynika, że Wildstein ma dostać nowy program w TVP. Czy pojawi się on w jesiennej ramówce stacji?

Znany prawicowy publicysta Bronisław Wildstein już niebawem może mieć nowy program na antenie Telewizji Polskiej. Jak donosi portal wirtualnemedia.pl, Wildstein jest w trakcie rozmów ze stacją. Na razie nie potwierdził informacji o powrocie do telewizji publicznej, a jedynie tajemniczo stwierdził: - Być może tak, być może nie. Nic konkretnego jeszcze nie ma - przyznał w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl. Z informacji portalu wynika, że Wildstein miałby w TVP1  poprowadzić program publicystyczny. Wiosną widzowie mogli oglądać tylko jeden taki program w telewizyjnej Jedynce, który prowadził Jan Pospieszalski, czyli "Warto rozmawiać". Czy widzowie TVP zobaczą Bronisława Wildsteina w jesiennej ramówce? Zobaczymy. Wildstein już kiedyś miał w TVP swoje programy, a jeden z nich "Bronisław Wildstein przedstawia" został zdjęty z anteny z powodu niskiej oglądalności.

Bronisław Wildstein był związany nie tylko z Telewizją Polską, ale też z Telewizją Republika, tygodnikami "wSieci", "Do Rzeczy", "Uważam Rze", a także dziennikiem "Rzeczpospolita".

Przypomnijmy, że po zmianach w mediach publicznych, gdy prezesem TVP został Jacek Kurski, zmienili się też szefowie kanałów TVP. Jednak nie pocieszyli się funkcjami długo, bo niedawno zostali odwołani ze stanowisk. Dotychczasowego szefa TVP 1 Jana Pawlickiego zastąpił Krzysztof Karwowski, a Macieja Chmiela z TVP 2 Marcin Wolski.

Zobacz: Kukiz o podwyżkach w rządzie: "Koryto+", czyli dobra zmiana

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: