WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Brudziński o właścicielach NIEMIECKICH rottweilerów: DEBILE

Brudziński o właścicielach NIEMIECKICH rottweilerów: DEBILE

11.08.2017, godz. 11:14
Niemiecki rottweiler POGRYZŁ chłopca na plaży w Świnoujściu [ZDJĘCIA]
Środa, 9.08.2017 godzina 16. Dwa rottweilery bez smyczy biegają po plaży w Świnoujściu. foto:

W środę na plaży w Świnoujściu doszło do groźnego zdarzenia. 8-letni chłopiec został pogryziony przez agresywnego niemieckiego rottweilera. Wiadomo, że pies nie miał kagańca. Jego właścicielki wdały się w awanturę z rodziną chłopca, a później z policją, która zastała wezwana na miejsce. Joachim Brudziński ostro ocenił postępowanie właścicielek rottweilera i napisał, co zrobiłby z osobami puszczającymi psy bez kagańców na plaży. Padły ostre słowa.

Na plaży w Świnoujściu pogryziony został 8-letnie dziecko. Chłopiec bawił się w pontonie na wodzie, gdy w pewnym momencie podpłyną do niego pies. Chłopczyk przestraszył się, zaczął uciekać, a pies zaczął go gonić. Dopadł dziecko i dotkliwie pogryzł. 8-latek został zraniony przez psa w nogę i ręce. Pies nie był bezpański, a jego właścicielkami były dwie Niemki (pod ich opieką był jeszcze drugi pies). Jak podaje radioszczecin.pl, gdy właścicielki zobaczyły, co się stało, zaczęły uciekać. Na miejsce została wezwana policja, ale jej przybycie nie uspokoiło kobiet: 54-letniej i 76-letniej. Kobiety nie chciały przyjąć mandatu, a jak powiedziała dla tvn24.pl asp. sztab. Beata Olszewska z świnoujskiej policji, od właścicielek rottweilerów było czuć alkohol.

Sprawę pogryzienia chłopczyka przez rottweilera skomentował na Twitterze poseł Joachim Brudziński. Parlamentarzysta bez owijania w bawełnę powiedział, co myśli o właścicielach psów, którzy pozwalają psom biegać bez kagańców po plaży: -  Ja jestem psiarzem do szpiku kości ale wszystkich debili (również tych z Niemiec, dziwne, że w materiale radiowym nic na ten temat) którzy swoje agresywne psy puszczają bez kagańca między dzieci chętnie potrzymałbym na łańcuchu przy budzie na pełnym słońcu przy misce bez wody - napisał groźnie.


Zobacz: Pies śmiertelnie POGRYZŁ 78-latkę! Makabra w Suchowoli (woj. podlaskie)

Czytaj: Pies RZUCIŁ SIĘ na młodą kobietę. PRZERAŻAJĄCE wideo [ZOBACZ]

Dowiedz się: Pogryzł strażników i biegał NA GOLASA w Wiśle krzycząc "módlcie się!"

Źródło: Kamil Kacperczyk
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: