WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Była żona Marcinkiewicza leczy się z depresji

Była żona Marcinkiewicza leczy się z depresji

18.11.2016, godz. 05:00
Była żona Marcinkiewicz leczy się z depresji
Izabela Marcinkiewicz foto: PAPARATY

Jedna z klinik psychologicznych w Warszawie. To tutaj od kilku miesięcy leczy się "Isabel" (35 l.), była żona Kazimierza Marcinkiewicza (57 l.). Jak widać na zdjęciach, cały czas jest częściowo sparaliżowana po wypadku samochodowym.

Żona byłego premiera leczy załamanie nerwowe. - Odczuwam emocjonalne skutki rozwodu i wcześniejszego traktowania mnie przez męża. Od dłuższego czasu leczę się na depresję wywołaną długotrwałym stresem - mówiła nam kilka miesięcy temu Izabela Marcinkiewicz.

Kilka razy w miesiącu chodzi do psychoterapeuty. Do tego cały czas ma założony specjalny stabilizator i odkryte ramię. Nawet najdelikatniejsze dotknięcie sparaliżowanego miejsca sprawia jej straszny ból.

Przypomnijmy, że to efekt wypadku samochodowego, do którego doszło w grudniu dwa lata temu. Kilka miesięcy później żona byłego premiera opowiedziała nam o upadku swojego małżeństwa. - Poświęciłam wiele lat temu związkowi, zmieniłam swoje życie. Można powiedzieć, że wziął mandarynkę, wycisnął i wyrzucił. Czuję się oszukana i wykorzystana - wspominała nam.

Związku nie udało się uratować. Są już po rozwodzie. Sąd ogłosił, że obie strony odpowiadają za rozpad małżeństwa, ale nakazał Kazimierzowi Marcinkiewiczowi płacić alimenty - według naszych informacji po kilka tysięcy złotych miesięcznie.

Zobacz także: Gabinet Cieni PO - Schetyna na czele. Kto w składzie?

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: