WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Cejrowski o Kopacz: Babę za zaniechanie działań trzeba wsadzić do ciupy

Cejrowski o Kopacz: Babę za zaniechanie działań trzeba wsadzić do ciupy

02.06.2017, godz. 22:14
Cejrowski o Kopacz
foto: EAST NEWS

Wojciech Cejrowski w rozmowie o ostatnich ekshumacjach ofiar katastrofy smoleńskiej skrytykował Ewę Kopacz. Na antenie TVP1 dziennikarz stwierdził, że byłą premier "trzeba wsadzić do ciupy"

Wojciech Cejrowski po raz kolejny gościł w roli eksperta w programie TVP "Minęła 20". Znany z kontrowersji i sympatii do aktualnego rządu podróżnik zabrał głos w sprawie ostatnich ekshumacji ciał ofiar katastrofy smoleńskiej.

- Granica się przesunęła, bo jak już powiedziano, że w jednej trumnie znaleziono trzy nogi, cztery ręce, już nie pamiętam co z czym, bo mi się pomieszało... - cieszył się na wizji Cejrowski. - Ona próbuje się wykręcić z paragrafu teraz, ale jeżeli wówczas minister zdrowia, który miał obowiązek tam pojechać urzędowo, pojechał jako wolontariuszka, to powinna dostać lufę z paragrafu o zaniedbanie swoich obowiązków, bo była na pensji ministerialnej i miała jako minister obowiązek pojechać nadzorować. A minister nie pojechał, tylko wolontariuszka pojechała.

To jednak nie koniec. Podsumowując swój wywód, Cejrowski stwierdził, że Ewa Kopacz powinna trafić do więzienia za zaniedbania tuż po katastrofie smoleńskiej.

- Babę za zaniechanie działań trzeba wsadzić do ciupy! Tyle panu powiem w sprawie Kopacz. Nikt jej nie lubi poza tym, w parlamencie nawet jej koledzy mówili, że to wredna baba! - stwierdził podróżnik.

ZOBACZ: Znów to samo! 5 ciał w JEDNEJ smoleńskiej trumnie

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: