WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Cejrowski o Tusku: Trzeba dziada złapać za ryżą czuprynę, wsadzić do aresztu

Cejrowski o Tusku: Trzeba dziada złapać za ryżą czuprynę, wsadzić do aresztu

21.04.2017, godz. 10:32
Cejrowski Tusk
foto: Fotomontaż SE.pl

Wojciech Cejrowski słynie z tego, że nie ma zwyczaju "szczypać się w język", przez co jego osądy potrafią być bardzo kategoryczne. Całkiem niedawno Radosława Sikorskiego określił mało życzliwym mianem "kompletnego debila", zaś w czwartkowy wieczór, udzielając wywiadu w TVP Info, odniósł się do ostatniej wizyty Donalda Tuska. Jak bezkompromisowo stwierdził Cejrowski: - Tuska trzeba przymknąć jak zwykłego kryminalistę! Złapać dziada za ryżą czuprynę, wsadzić do aresztu, żeby nie mataczył!

Początkowo rozmowa dotyczyła Donalda Trumpa i jego decyzji o zrzuceniu wielkiej bomby na kryjówki talibów. Cejrowski bardzo chwalił tę decyzję nowego prezydenta USA, mówiąc, że tym samym: - Trump wysłał sygnał do kilku miejsc, że w razie czego „to wam przyłożę”. Później rozmowa zeszła na tematy krajowe i Cejrowski, nie patyczkując się stwierdził, że jest zbulwersowany dotychczasowymi wynikami ekshumacji. Jak mówił:

 

 

Następnie mocno kontynuował, mówiąc o konieczności wsadzenia "dziada z ryżą czupryną do jednej celi z gwałcicielami i prostytutkami":

 

 

Jeden z internautów przychylił się do zdania Cejrowskiego:

 

 

Zobacz także: Cejrowski ostro o Sikorskim: To kompletny debil

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: