WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Chajzer OBURZONY wpisem Ziemkiewicza: Ziemkiewicz SZMATO

Chajzer OBURZONY wpisem Ziemkiewicza: Ziemkiewicz SZMATO

23.07.2016, godz. 14:51
Chajzer OBURZONY wpisem Ziemkiewicza: Ziemkiewicz SZMATO
foto: Fotomontaż SE.pl

Wpis Rafała Ziemkiewicza o Niemcach rozwścieczył Filipa Chajzera. Dziennikarz TVN bardzo ostro skomentował komentarz publicysty. Nie oszczędził autora słów o zamachu i nazwał go "szmatą". Chajzer zdradził też, co sądzi o przyjmowaniu uchodźców do krajów Europy i ocenił politykę Angeli Merkel.

W Monachium doszło w piątek do tragedii. Młody 18-letni mężczyzna zabił 9 osób, a ponad 20 ranił, później najprawdopodobniej popełnił samobójstwo. Jak podała bawarska policja w mieszkaniu napastnika nie znaleziono materiałów, które świadczyłyby o jego powiązaniach z ISIS. Odkryto za to dowody na to, że 18-latek interesował się atakami szaleńców. Do tego leczył się z depresji, a krwawe zajście niemieccy policjanci nazywają aktem szaleńca.

Sprawę na bieżąco komentowali dziennikarze i inni użytkownicy Internetu na Twitterze. Wśród wielu wpisów pojawił się ten autorstwa Rafała Ziemkiewicza:-  Dla Niemców szok. Zawsze to oni mordowali innych, odwrotnej sytuacji nie mają przećwiczonej - napisał Ziemkiewicz i jak dodał nie widzi powodu, by wpis skasować, czy też przeprosić za niego. Uwagę postanowił zwrócić mu Filip Chajzer.

Chajzer do Ziemkiewicza: SZMATO

Na Facebooku ostro ocenił słowa Ziemkiewicza, nie pozostawiając na publicyście suchej nitki! - ziemkiewicz szmato. Powiesz to w twarz rodzinom zabitych, niewinnych ludzi? Rodzicom rannych dzieci walczących o życie? Powiesz, że nie mają przećwiczonej straty najbliższych? Skąd się biorą tacy "ludzie"? - zapytał. - Żeby była jasność. Jestem absolutnym przeciwnikiem ściągania do Polski uchodźców z krajów muzułmańskich. Zachód Europy przez swoją kretyńską politykę jest już stracony. Angela Merkel podpisała na swój kraj wyrok. Co nie zmienia faktu, że kiedy giną niewinni ludzie, odchodzą nastolatki, dzieci to są granice, których się nie przekracza - ciągnął. A na koniec dodał: - Żerowanie na ludzkiej tragedii w imię swojej pseudopublicystyki jest szmaciarstwem i zdania nie zmienię - podsumował gorzko.

Sprawdź: Obrzydliwy wpis Ziemkiewicza po strzelaninie w Monachium!

Źródło: STORYFUL/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: