WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka CHAMSKA odzywka polityka: "Szkoda, że Cię matka nie WYSKROBAŁA"

CHAMSKA odzywka polityka: "Szkoda, że Cię matka nie WYSKROBAŁA"

19.07.2016, godz. 11:44
Jerzy Langer
foto: Facebook

To odzywka rodem ze speluny! Człowiek związany z Solidarnością, a do tego startujący niegdyś z listy PiS do Senatu, w okrutnie chamski sposób odniósł się do koordynatora akcji "Ratujmy kobiety". - Szkoda, że cię matka nie wyskrobała, pewnie żałuje - napisał do Mateusza Rambachera zajmującego się akcją "Ratujmy kobiety" Jerzy Langer.

Jak podaje "Gazeta Wrocławska" koordynator akcji "Ratujmy kobiety", związany ze Stowarzyszeniem Inicjatywa Polska, Mateusz Rambacher otrzymał taką oto wiadomość od Langera: - "Szkoda, że cię matka nie wyskrobała, pewnie żałuje". O sprawie Rambacher poinformował na portalu społecznościowym: - Dnia dzisiejszego, otrzymałem wiadomość od Pana Jerzego Langera, wieloletniego działacza "Solidarności" oraz członka PiS-u, z ramienia którego kandydował na urząd Senatora RP. Oczekuję stanowczych przeprosin od Pana Jerzego Langera oraz zdecydowanego odcięcia się władz PiS-u od słów Pana Langera. Wiadomość Pana Langera jest tylko i wyłącznie pokazaniem poziomu tego Pana, jest "przykładem miłości do bliźniego" - skomentował sprawę Rambacher w specjalnym oświadczeniu.

Rambacher jest koordynatorem akcji "Ratujmy kobiety" w rejonie wałbrzyskim. I to najprawdopodobniej tym podpadł Langerowi, bo akcja odnosi się zbiórki podpisów pod projektem ustawy " która daje możliwość legalnego i bezpiecznego przerywania ciąży, zapewnia kobietom w ciąży pełną opiekę zdrowotną, daje dostęp do nowoczesnych metod antykoncepcji i wprowadza edukację seksualną w szkołach", jak czytamy na stronie ratujmykobiety.pl.

 

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: