WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Chamski wpis byłego posła PO: Wąchałeś klej i masz potomstwo z owcą

Chamski wpis byłego posła PO: Wąchałeś klej i masz potomstwo z owcą

07.11.2016, godz. 02:00
BYŁY POSEL PO DO ZNANEGO PRZEWODNIKA GORSKIEGO: MASZ POTOMSTWO Z OWCĄ.
foto: Super Express

Aż trudno uwierzyć, że autorem tych słów jest doświadczony polityk! Mowa o Jacku Protasiewiczu (49 l.), któremu po raz kolejny puściły nerwy! - Pan najpierw wąchał klej, a potem zabawiał się z owcą?! Ludzie w Karkonoszach mówią, że masz pan z nią potomstwo - napisał były poseł PO na jednym z portali społecznościowych do pana Tomasza, przewodnika górskiego.

Protasiewicz najwyraźniej lubi, jak jest o nim głośno. W 2014 roku nie tylko niemieckie media opisywały awanturę, jaką wywołał na lotnisku we Frankfurcie. Zdaniem Niemców wykrzykiwał nazistowskie "Heil Hitler!", został zakuty w kajdanki i wywieziony na policyjny dołek. Poseł broni się, że został sprowokowany.

Tym razem posła sejmowego koła Europejscy Demokraci sprowokował jeden z internautów. Zaczęło się od tego, że Protasiewicz ujawnił, iż przeziębiony pojawił się na debacie sejmowej, bo nie może patrzeć, jak władza demoluje oświatę. I internauci zaczęli żartować z jego kataru. Najaktywniej krytykował pan Tomasz pod nickiem "Karkonosz". Stwierdził nawet, że zna Protasiewicza i są na "ty". "Lubię takich jak Karkonosz, ujada już o wschodzie, ale jak wyjdziesz, to kuli ogon" - zaczął Protasiewicz. "Nie odwzajemnię uczucia: takich prostaków i chamów jak Ty tępić trzeba zawsze, choćby byli i z PO" - odpowiedział Karkonosz. "Nie przypominam sobie, żebym z tak prostym umysłem przechodził na >ty<" - tracił nerwy Protasiewicz. A po kilku kolejnych zdaniach parlamentarzysta nie wytrzymał i zarzucił rozmówcy... romans z owcą.

W końcu poseł się zreflektował. "Prawda, przesadziłem... karkonoski troll wyprowadził mnie na chwilę z równowagi" - skwitował. "Wezwany przez pana posła, poszedłem szukać mojego owczego potomstwa, przy okazji spaceru z psem. Bezskutecznie. Może źle szukałem" - podsumował pan Tomasz, czyli "Karkonosz".

Zobacz: Obrzydliwe zachowanie Tomasza Lisa! Ofiarą Magdalena Ogórek

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: