WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Chwalił go stary Tusk, jest prezesem u młodego

Chwalił go stary Tusk, jest prezesem u młodego

21.09.2016, godz. 05:00
PRZEŚWIETLĄ SYNA TUSKA.
foto: Super Express

Jak ustalił "Super Express", w prowadzeniu nowego biznesu Michałowi Tuskowi (34 l.) pomaga gdański radny PO Mariusz Andrzejczak (34 l.). Jest on prezesem w firmie Tuska juniora. Co ciekawe, samorządowiec może się pochwalić osobistym poparciem byłego premiera, ojca Michała - Donalda Tuska (59 l.).

Wczoraj ujawniliśmy, że Michał Tusk założył firmę przewozową GDN Express i zajmuje się transportem pasażerów na trasie Bydgoszcz - Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. W tym samym porcie jest zatrudniony od 4 lat, ale z pracą koordynatora ds. lotów właśnie się rozstaje. - Michał Tusk jest do 30 września w trakcie wypowiedzenia - mówi nam rzecznik gdańskiego portu Michał Dargacz.

Prezesem w firmie syna byłego premiera jest Mariusz Andrzejczak. To gdański polityk PO, samorządowiec, a od końca ubiegłego roku radny w Radzie Miasta. Na swojej stronie internetowej Andrzejczak chwali się m.in. poparciem od samego Donalda Tuska. - Obserwując jego osiągnięcia, wierzę, że ma w sobie dużo determinacji i energii, aby służyć mieszkańcom Gdańska oraz budować nowoczesne i europejskie miasto - zachwala go Tusk senior. Jak Andrzejczak trafił do firmy syna króla Europy? - Z Michałem znamy się od 19 lat. Przebieg kariery politycznej jego ojca nie miał wpływu na moją decyzję o zaangażowaniu się w biznesowy projekt Michała - mówi nam Andrzejczak.

Zobacz: Syn Tuska znów zarabia na lotnisku

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: