WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Co ostatnio czytała premier Szydło?! Szefowa rządu w Super Expressie

Co ostatnio czytała premier Szydło?! Szefowa rządu w Super Expressie

19.05.2017, godz. 12:37
Co ostatnio czytała premier Szydło?! Szefowa rządu w Super Expressie
Redaktor naczelny Sławomir Jastrzębowski i premier Beata Szydło foto: Piotr Grzybowski/Super Express

Premier Beata Szydło odwiedziła redakcję Super Expressu. Szefowa rządu spotkała się z redaktorem naczelnym gazety Sławomirem Jastrzębowskim. Przy okazji pytań o najważniejsze sprawy dla Polski i Polaków padło również pytanie o ostatnią lekturę. Wielką popularnością cieszą się trwające właśnie Warszawskie Tragi Książki. Czy szefowa rządu w natłoku obowiązku ma czas na lekturę? Co ostatnio czytała premier Beata Szydło?

- Ostatnia książka beletrystyczna jaką przeczytałam to "Dziewczyna z pociągu". Muszę przyznać, że jest równie dobra jak film. Czytałam z
wielką uwagą i przyjemnością. - powiedziała premier Beata Szydło w rozmowie z redaktorem naczelnym Super Expressu Sławomirem Jastrzębowskim.

Premier Beata Szydło w piątek odwiedziła redakcję Super Expressu. Cała rozmowa redaktora Sławomira Jastrzębowskiego z premier Beatą Szydło w Super Expressie. Polecamy i życzymy miłej lektury!

Na Warszawskie Targi Książki zapraszamy w dniach 18 - 21 maja na PGE Narodowy. W programie Warszawskich Targów Książki polecamy spotkania autorskie, debaty, dyskusje, prezentacje laureatów konkursów i plebiscytów, liczne animacje literackie i zajęcia artystyczne.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: