WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Potworna choroba polityka SLD. "Moje życie całkowicie się zmieniło"

Potworna choroba polityka SLD. "Moje życie całkowicie się zmieniło"

14.08.2016, godz. 22:04

Tomasz Kalita, były rzecznik prasowy Sojuszu Lewicy Demokratycznej zamieścił w Internecie poruszający wpis. Okazuje się, żę polityk cierpi na poważną chorobę nowotworową. Stwierdzono u niego glejaka. Jedyne co może go wyleczyć, to olejek z marihuany, który w Polsce jest nielegalny.

Choroba nowotworowa mózgu zaatakowała polityka SLD już jakiś czas temu. Tomasz Kalita ma glejaka. Jedyny ratunkiem jest olej konopny wytwarzany z marihuany. Problem w tym, że ta substancja na terenie naszego kraju jest zabroniona prawnie. Polityk postanowił walczyć legalizację leczniczej marihuany. Na Facebooku Kality pojawił się poruszający wpis.

Od kiedy wiem, że mam wielopostaciowego glejaka życie całkowicie się zmieniło. Doceniam je, jak nigdy wcześniej. Ponoć pomaga olej z marihuany. To straszne, że aby zrobić w mojej sytuacji wszystko, co możliwe, musiałbym łamać prawo. Oby mój post dał rządzącym do myślenia - napisał Kalita zamieszczając swoje najnowsze zdjęcie. W walce o legalizację marihuany wparło go już kilka osób, w tym członkowie SLD. Czy Tomasz Kalita przyczyni się w końcu do legalizacji leczniczej marihuany?

Zobacz: Kij bejsbolowy z Małym Powstańcem dla "prawdziwych patriotów". Czy to nie przesada?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: