WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Do Polski dociera największa na świecie wystawa NASA. Sprawdź kiedy i gdzie

Do Polski dociera największa na świecie wystawa NASA. Sprawdź kiedy i gdzie

04.11.2016, godz. 12:57
ROK W KOSMOSIE.
foto: NASA

Prawdziwa gratka dla miłośników kosmosu. Już niedługo w Polsce odbędzie się największa na świecie kosmiczna wystawa NASA. Wszystko pod okiem specjalistów US Space Rocket Center. Sprawdź gdzie i kiedy odbędzie się wystawa.

Wystawa o kosmosie GATEWAY TO SPACE to szansa na zobaczenie kolekcji amerykańskich i radzieckich eksponatów prosto z US Space Rocket Center i NASA Visitor Center Zaprezentowana zostanie historia kosmicznych podróży od ubiegłego wieku do dnia dzisiejszego. Wśród ponad 100 eksponatów będzie można zobaczyć np. oryginalny moduł pochodzący ze stacji kosmicznej MIR, międzynarodową stację kosmiczną ISS, modele rakiet m.in rakietę Sojuz, promy kosmiczne, kapsułę Apollo, oryginalne skafandry kosmonautów w tym umundurowanie Gagarina, asteroidy i kamienie księżycowe. Będzie też możliwość przeniesienia się w kosmos dzięki specjalnym symulatorom, których używają kosmonauci przed misją kosmiczną.To prawdziwa gratka dla wielbicieli kosmosu.

Wystawa będzie dostępna od 19.11.2016 do 19.02.2017 w warszawskiej hali przy ulicy Mińskiej 65 - w obiekcie zaakceptowanym przez NASA.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: