WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Bartłomiej Misiewicz został... ministrem! Co na to Antoni Macierewicz?

Bartłomiej Misiewicz został... ministrem! Co na to Antoni Macierewicz?

24.08.2016, godz. 09:52
Bartłomiej Misiewicz
foto: EAST NEWS

Rola rzecznika minsterstwa obrony narodowej rośnie z dnia na dzień. Po tym, gdy Bartłomiej Misiewicz otrzymał złoty medal za zasługi dla obronności w kraju, odebrał raport od żołnierzy jako... minister. Na uroczystości w Sarnowej Górze rzecznik MON zwrócił się do wojska: - Czołem żołnierze! Ci odpowiedzieli: Czołem panie ministerze!

Po tym gdy rzecznik ministerstwa obrony narodowej otrzymał złoty medal za zasługi dla obronności kraju, część komentatorów uznała to, że wielkie nieporozumienie. Jak się jednak okazuje, był to początek "wyróżnień" dla Bartłomieja Misiewicza. Na obchodach bitwy w Sarnowej Górze, gdzie w 1920 roku doszło do starcia między polskimi i bolszewickimi wojskami, rzecznik MON reprezentował swój resort. W pewnym momencie, podczas odbierania raportu, Bartłomiej Misiewicz powitał się z żołnierzami: Czołem żołnierze! Ci zaś odpowiedzieli: Czołem panie ministrze! Część publicystów bardzo szybko zareagowała na całą sytuację:

Wideo z tego spotkania możecie zobaczyć poniżej:

Rzecznik MON odniósł się do całej sprawy na Twitterze:

Przypomnijmy, że rzecznik MON 15 sierpnia został odznaczony przez ministra obrony narodowej złotym medalem za zasługi dla obronności kraju.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: