WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Dożynki prezydenckie w Spale. Andrzej Duda spotkał się z Anitą Włodarczyk!

Dożynki prezydenckie w Spale. Andrzej Duda spotkał się z Anitą Włodarczyk!

11.09.2016, godz. 12:22
Dożynki Prezydenckie w Spale
Dożynki Prezydenckie w Spale foto:

Niedziela to drugi dzień dożynek prezydenckich w Spale. To tradycyjne, coroczne spotkania, w których udział bierze para prezydencka. W czasie trwania dożynek zaplanowany został konkurs na najładniejszy dożynkowy wieniec o Nagrodę Prezydenta, a także szereg zabaw dla najmłodszych. W niedzielę doszło też do wyjątkowego spotkania. Prezydent usiadł przy jednym stole z medalistką ostatnich igrzysk olimpijskich Anitą Włodarczyk!

Dziś odbędzie się najważniejsza część dożynek prezydenckich. Andrzej Duda wraz  z małżonką Agatą Dudą wziął udział we mszy, po której zaplanowany jest przemarsz kolorowego pochodu z wieńcami dożynkowymi. To tam będą prezentować się najpiękniejsze wieńce dożynkowe z całej Polski.

 

Niedziela zaczęła się bardzo miło dla prezydenta, bo rano Andrzej Duda spotkał się z Anitą Włodarczyk, złotą medalistką olimpijską z Rio 2016. Wraz z nią prezydent złożył kwiaty pod głazem upamiętniający, zmarłą kilka lat temu, Kamilę Skolimowską. Bo to właśnie w Spale znajduje się Centralny Ośrodek Sportu, w którym ćwiczą sportowcy.

Zobacz: Rzecznik MON NIEGODNY Wikipedii. Wpis o nim został usunięty

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: