WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Dubieniecki zastraszał Martę? Przyjaciółka domu krytykuje męża Kaczyńskiej

Dubieniecki zastraszał Martę? Przyjaciółka domu krytykuje męża Kaczyńskiej

17.11.2016, godz. 02:00
Marcin Dubieniecki
Marcin Dubieniecki foto:

Czy gdański adwokat Marcin Dubieniecki (36 l.) zastraszał swoją żonę Martę Kaczyńską (36 l.)? Tak twierdzi tygodnik "Polityka". Zdaniem gazety Dubieniecki ma pretensje m.in. o to, że prezes PiS nie wstawił się za nim, gdy siedział w areszcie. Z kolei mąż Kaczyńskiej zapewnia nas, że te informacje są nieprawdziwe. I grozi sądem.

- Marcin ma do niej pretensje, że po dojściu PiS do władzy nie poprosiła stryjka o wstawienie się za nim. Ona boi się, że będzie opóźniał procedurę rozwodową. Już to zapowiedział - mówi znajoma Marty, cytowana przez "Politykę". Jak wynika z informacji tygodnika, Dubieniecki miał wysłać do żony SMS-a, że dopóki będzie miał dozór i zakaz opuszczania kraju, to rozwód będzie przeciągany. I zażąda orzeczenia o jej winie. Postawę Dubienieckiego skrytykowała także wieloletnia przyjaciółka Lecha (?61 l.) i Marii (?68 l.) Kaczyńskich, była europosłanka Hanna Foltyn-Kubicka (66 l.). - Od pierwszego wejrzenia nie polubiłam tego człowieka i chyba z wzajemnością. Powiedział kiedyś Marcie, żeby zerwała ze mną znajomość, bo z jego wiedzy wynika, że jestem agentką STASI. Potrafi kłamać, patrząc w oczy - powiedziała w rozmowie z tygodnikiem. - Dostanie z 10 lat, mam nadzieję - skomentowała sprawę, w której prawnik jest oskarżony o kierowanie grupą przestępczą. W areszcie spędził ponad rok.

Z kolei w rozmowie z "Super Expressem" Foltyn-Kubicka potwierdziła swoje słowa o Dubienieckim. - Wszystko, co na ten temat mam do powiedzenia, powiedziałam w "Polityce". Ja tego pana nie chcę znać - rzuciła. Co na to Marcin Dubieniecki? - Jeżeli potwierdzi się, że takie właśnie wypowiedzi pochodzą od tej pani, to z pewnością wobec tego, że są nieprawdziwe i naruszają moje dobra osobiste, spotkają się z reakcją prawną - skwitował mąż Kaczyńskiej.

ZOBACZ: Kaczyńska zabrała córkę do kościoła, Dubieniecki na zakupy i zabawę

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: