WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Duda, Kaczyński, Rzepliński RAZEM. Tego jeszcze nie widziałeś! [WIDEO]

Duda, Kaczyński, Rzepliński RAZEM. Tego jeszcze nie widziałeś! [WIDEO]

29.09.2016, godz. 15:45
Duda, Kaczyński, Rzepliński RAZEM. Tego jeszcze nie widziałeś! [WIDEO]
foto: Fotomontaż SE.pl

W Internecie pojawił się teledysk do nowej piosenki Macieja Maleńczuka "Fajnie". O czym jest? O polityce i dobrej zmianie. Piosenka jest o wszystkich politycznych sprawach, jakimi żyje Polska. Jest więc i prezydent Duda, prezes Trybunały Konstytucyjnego Rzepliński i prezes PiS Jarosław Kaczyński. Jeszcze nie słyszeliście piosenki i nie widzieliście teledysku? No to nadróbcie zaległości.

Źródło: RIA NOVOSTI

Skąd pomysł, by zaśpiewać o dobrej zmianie? Maciej Maleńczuk tłumaczy, że: - 12 lat minęło od powstania kultowego w tej chwili utworu „Wolność Słowa”. W momencie premiery żadna radiostacja nie chciała go zaprezentować. Piosenka jednak przebiła się, zyskując popularność na poziomie zachodnich produkcji. W końcu zdecydowałem się grać jazz i obiecałem sobie nie pisać więcej piosenek. I wtedy nadeszła Wiadoma Zmiana. Jako patriota nie mogłem zareagować inaczej niż pozytywnie i oto efekty: piosenka „Fajnie”, w której ukazuję największe postaci na polskiej scenie politycznej i ich głębokie tezy.

Kto występuje w teledysku? Znani całej Polsce politycy, dziennikarze, aktorzy, a nawet papież i Miley Cyrus. Oto skład "obsady": Andrzej Duda, Beata Szydło, Jarosław Kaczyński, Krystyna Pawłowicz, Antoni Macierewicz, Marek Belka, Bartłomiej Sienkiewicz, Robert Sowa, Zbigniew Ziobro, Józef Piłsudski, Miley Cyrus, Andrzej Rzepliński, Marian Kowalski, Beata Kempa, Sławomir Sierakowski, Mateusz Kijowski, Donald Tusk, Roman Giertych, Adam Michnik, Hanna Gronkiewicz-Waltz, Patryk Jaki, Paweł Kukiz, Piotr „Liroy” Marzec, Kamila Gasiuk-Pihowicz, o. Tadeusz Rydzyk, Angela Merkel, Radek Sikorski, Michał  Kamiński, Tomasz Karolak, Jerzy Urban, George Soros, Vladimir Putin, Sławomir Nowak, Aleksander Kwaśniewski i Joseph Ratzinger. A refren: - Bliski zawału prezes Trybunału. Święta nasza racja, po co komu demokracja. Sowiecka-świecka Komisja Wenecka, niech Unia poznaje nadwiślańskie obyczaje - zdecydowanie wpada w ucho.

Zobacz: Posłanka PiS OBURZONA spektaklem. Zawiadamia PROKURATURĘ

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: