WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Agata Duda, Kinga Duda i Beata Szydło - tak UBRAŁY się na wizytę papieża [ZDJĘCIA]

Agata Duda, Kinga Duda i Beata Szydło - tak UBRAŁY się na wizytę papieża [ZDJĘCIA]

01.08.2016, godz. 15:30
Agata Duda, Kinga Duda i Beata Szydło
foto: Fotomontaż SE.pl

Za nami ŚDM, w których udział brali nie tylko młodzi ludzie z całego świata, ale też najważniejsi przedstawiciele władz państwowych, w tym prezydent z pierwszą damą i pani premier. Kobiety oczywiście nie zapomniały o odpowiednich strojach. Jak wypadły w czasie papieskiej wizyty pierwsza dama, pani premier i prezydencka córka?

Już na lotnisku w czasie powitania papieża na polskiej ziemi Agata Duda zachwyciła strojem. Pierwsza dama wystąpiła w granatowym kostiumie z niebieskimi wstawkami i granatowym toczkiem na głowie. Do tego dobrała niebieskie szpilki na wysokich obcasach. Prezentowała się bardzo wytwornie. Nie inaczej było z jej córką Kingą. Chociaż prezydentówna nie siedziała na Wawelu (czyli tam gdzie oficjalnie witano Franciszka) w pierwszym rzędzie, to fotoreporterzy ją wypatrzyli. Prezydencka córka postawiła wtedy na czarną kreację i delikatnie podkręcone włosy. Premier Beata Szydło przywitała papieża w czarnym, eleganckim stroju.

Zobacz: Prezes TVP spotkał się z papieżem. Kurski pochwalił się zdjęciem

Obie panie były też obecne na mszy świętej w Częstochowie w czwartek. Wtedy Agata Duda postawiła na czarną garsonkę z białymi elementami, a Szydło na chabrowy kostium.

W Auschwitz premier miała na sobie granatową garsonkę, a na wizytę do szpitala w Prochocimiu Szydło założyła kostium w kolorze liliowym.

 

Kinga Duda była zaś nie tylko na powitaniu papieża, ale i na mszy w podkrakowskich Brzegach. Dziewczyna wie co jest modne, a zarazem odpowiednie na takie okazje, wybrała czarne spodnie i białą bluzkę z długimi rękawami.

Która z pań wyglądała Waszym zdaniem najlepiej?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: