WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Duda ZAWIÓDŁ kolejną grupę wyborców! Poszło o...WĘDLINY!

Duda ZAWIÓDŁ kolejną grupę wyborców! Poszło o...WĘDLINY!

14.09.2016, godz. 12:22
Prezydent Andrzej Duda
foto: EAST NEWS

Do tej pory na Andrzeja Dudę narzekali głównie frankowicze i osoby, które oczekiwały, że przywróci poprzedni wiek emerytalny. Okazuje się jednak, że prezydentem zawiedzeni są również obrońcy zwierząt, którzy w kampanii wyborczej stali murem za Dudą (mając na uwadze umiłowanie Bronisława Komorowskiego do polowań). Na FB "Ludzie Przeciw Myśliwym" pokazano zdjęcia ze spotkania prezydenta z myśliwymi, na których przyjmuje on od nich kosz mięsa i wędlin zrobionych z martwych leśnych zwierząt. Co więcej, konsumować miał on pieczonego małego dziczka upolowanego przez nich.

Jak napisali na FB obrońcy zwierząt: - W KAMPANII PREZYDENCKIEJ OBIECAŁ ŻE BĘDZIE BRONIŁ ZWIERZĄT.... Z ogromną przykrością pokazujemy Państwu te zdjęcia. Andrzej Duda spotkał się z myśliwymi. Wyraził radość z tego spotkania, przyjął kosz mięsa i wędlin zrobionych z martwych leśnych zwierząt i ptaków zabitych przez myśliwych kilka dni wcześniej. Po zrobieniu zdjęć Andrzej Duda wyraził chęć zjedzenia dziczyzny, myśliwi zaproponowali mu degustację pieczonego małego dziczka którego zabili własnoręcznie. Podczas biesiady, Andrzej Duda obiecał myśliwym wszechstronną pomoc, rozmawiał też na temat zwiększenia zabijania dzików.... Andrzej Duda w kampanii prezydenckiej obiecał że będzie bronił praw zwierząt. Zyskał dzięki temu ponad 500 000 głosów zwierzolubów. Jesteśmy cholernie zawiedzeni Panie Andrzeju.

 

Jak porównywał w trakcie kampanii prezydenckiej europoseł PiS Janusz Wojciechowski: - Duda to polityk przyjazny dla zwierząt, członek Zespołu Ochrony Zwierząt w Parlamencie Europejskim. Komorowski to człowiek, który strzelał do zwierząt i radośnie fotografował się nad zabitymi zwierzętami, chadzał też na polowania, by się napawać widokiem śmierci zwierząt. Duda chwalił się też wówczas zdjęciem ze swoją fretką domową, która miała zamieszkać w Pałacu Prezydenckim. Napisał on wtedy list do wszystkich, którzy miłują zwierzęta:

 

 

Pozostaje pytaniem, czy reakcja grupy "Ludzie przeciwko myśliwym" nie jest przesadzona. Jak uważacie Wy, drodzy Czytelnicy? Zachęcamy do udziału w sondzie lub wyrażenia swojej opinii w komentarzu.

Zobacz także: 224 zł za m2 w centrum Warszawy?! Za tyle mieszkanie miała kupić Pitera!

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: