WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Durczok wraca do telewizji [ZDJĘCIA]

Durczok wraca do telewizji [ZDJĘCIA]

31.08.2016, godz. 07:00
Durczok wraca do telewizji
Kamil Durczok foto:

Wielki powrót Kamila Durczoka (48 l.) do mediów! Po półtorarocznej przerwie widzowie znów zobaczą go na ekranach telewizorów. Od października dziennikarz poprowadzi swój autorski program publicystyczny na antenie stacji Polsat News. To właśnie wtedy kończy się zakaz konkurencji, który obowiązywał go po rozstaniu z TVN.

- Potwierdzam, że Kamil Durczok będzie miał w Polsacie News swój program. Będzie to jego program autorski, a o szczegółach powiemy za kilka tygodni, gdyż start planujemy na październik - poinformował nas rzecznik prasowy Polsatu Tomasz Matwiejczuk. Nieoficjalnie wiadomo, że program Durczoka będzie można oglądać co tydzień w paśmie wieczornym. Sam dziennikarz był wczoraj nieuchwytny, informację o swoim wielkim powrocie potwierdził na Twitterze. "Potwierdzam informację o współpracy z Polsat News. Szczegóły wkrótce. Dziękuję wszystkim, którzy trzymali kciuki. Do zobaczenia" - napisał krótko. - Zdajemy sobie sprawę, że ostatnio dotyczyły go pewne kontrowersje, ale po rozmowach z nim i przeanalizowaniu całej sprawy doszliśmy do wniosku, że nie przeszkadza to, żeby prowadził program publicystyczny - powiedział Matwiejczuk w rozmowie z portalem "Wirtualne Media". Przypomnijmy, że w marcu 2015 r. Durczok został zwolniony z TVN. Wszystko zaczęło się od serii artykułów w tygodniku "Wprost" oskarżających go o mobbingowanie i molestowanie podległych pracownic. Przed sądem toczy się w tej sprawie postępowanie, bowiem Durczok oskarżył gazetę o zniesławienie. Były szef "Faktów" domaga się za to aż 2 mln zł odszkodowania.

Powrót do telewizji to nie jest jedyne wyzwanie zawodowe Durczoka. Dziennikarz tworzy w Katowicach redakcję własnego portalu internetowego.

Zobacz: Pijany oficer BOR w Kancelarii Premiera

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: