WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka EXPRESSEM: Bronisław Komorowski zabrał głos ws. ekshumacji smoleńskich

EXPRESSEM: Bronisław Komorowski zabrał głos ws. ekshumacji smoleńskich

07.06.2017, godz. 02:00
Bronisław Komorowski
foto: Super Express

Expressem, czyli najnowsze informacje polityczne. Bronisław Komorowski zabrał głos w sprawie ekshumacji smoleńskich. Co powiedział?

Komorowski o ekshumacjach

Były prezydent RP zabrał głos w sprawie błędów przy pochówkach, które zostały ujawnione podczas ekshumacji ofiar katastrofy smoleńskiej. - Wszyscy doskonale wiedzieli, że Rosjanie szukali ciał i składali wedle tego, jak im się wydawało, że to pasuje - jeden fragment do drugiego. Tysiące błędów było, tylko o tym wszyscy wiedzieli - mówił Bronisław Komorowski (65 l.) w Polsat News. Stwierdził też, że wspólny grób wszystkich ofiar byłby najlepszym rozwiązaniem. Jego wypowiedź ostro skrytykował marszałek Senatu Stanisław Karczewski (62 l.), który przypomniał, że w polskiej tradycji zwłoki otacza się należytym szacunkiem.

Najbogatsi prezydenci

Dom wart 2,5 mln zł, prawie drugie tyle w gotówce oraz papiery wartościowe i obrazy zgromadził Jacek Majchrowski (70 l.), prezydent Krakowa. Zgodnie z oświadczeniem majątkowym stan jego posiadania wynosi obecnie ponad 11 mln zł, co sprawia, że jest największym bogaczem wśród prezydentów dużych miast Polski. Na drugim miejscu z majątkiem wartym ok 6,5 mln zł znalazła się prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz (65 l.). W rankingu najbogatszych trzecie miejsce zajął włodarz Gdańska Paweł Adamowicz (52 l.), który zgromadził 3,4 mln zł!

ZOBACZ: Bronisław Komorowski znowu strzela do zwierząt

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: