WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka EXPRESSEM- Kopacz prezydentem Warszawy?

EXPRESSEM- Kopacz prezydentem Warszawy?

06.09.2016, godz. 05:00
Katarzyna Kopacz
CÓRKA EWY KOPACZ, ewa kopacz, KATARZYNA KOPACZ foto: Archiwum

Najnowsze informacje z polskiej sceny politycznej:

Nowe dowody smoleńskie

15 września podkomisja, którą Ministerstwo Obrony Narodowej powołało do ponownego zbadania katastrofy smoleńskiej, przedstawi publicznie nowe dowody w tej sprawie. - Znam te dowody, ale nie mogę o tym mówić przed 15 września. (.) Nawet nie wszyscy członkowie znają te dowody. Nie chciałbym, żeby się dowiedzieli o tym z gazet - tłumaczył portalowi Wpolityce.pl przewodniczący podkomisji dr Wacław Berczyński.

Prawnik szpieg przed sądem

Wczoraj przed warszawskim sądem okręgowym stanął prawnik Stanisław S. Prokuratura zarzuca mu, że pracował dla rosyjskiego wywiadu wojskowego na szkodę Polski, za co grozi do 10 lat więzienia. Stanisław S., który ma zarówno obywatelstwo polskie, jak i rosyjskie, został zatrzymany w 2014 r. wraz z podpułkownikiem Zbigniewem J. Ten drugi już został kilka miesięcy temu skazany przez sąd wojskowy na 5-letnią odsiadkę.

Kopacz na prezydenta Warszawy ?

Platforma Obywatelska ma badać, kto mógłby zająć miejsce Hanny Gronkiewicz-Waltz (64 l.), gdyby w stolicy doszło do wyborów - podaje "Wprost". Zdaniem rozmówców tygodnika ogromną popularnością wśród mieszkańców cieszy się była premier Ewa Kopacz (60 l.). Jednak na jej ewentualną kandydaturę niechętnie patrzy przewodniczący PO Grzegorz Schetyna (53 l.). Oprócz Kopacz pod uwagę brani mają być także Rafał Trzaskowski (44 l.) i Małgorzata Kidawa-Błońska (59 l.).

Zobacz także: Pokaz "Smoleńska". Zaproszona Doda, ale nie MĄŻ jednej z ofiar!

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: