WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości polityka EXPRESSEM - najnowsze wiadomości z polityki

EXPRESSEM - najnowsze wiadomości z polityki

19.06.2017, godz. 02:00
prezydent Andrzej Duda
prezydent Andrzej Duda foto: Super Express

EXPRESSEM - najnowsze wiadomości z polityki

Doradca uderza w Dudę

Jan Lityński (71 l.), działacz opozycji w PRL i były doradca Bronisława Komorowskiego (65 l.), napisał list otwarty do prezydenta Andrzeja Dudy (45 l.). - Głowa państwa ma prawo do własnych poglądów, jeżeli tylko pracuje na rzecz dobra wspólnego. Pan tego warunku nie spełnia - zaznaczył Lityński. I skrytykował Dudę za postawę wobec uchodźców.

Pawłowicz krytykuje Unię

Swego czasu posłanka PiS Krystyna Pawłowicz (65 l.) nazwała unijną flagę szmatą, a teraz skomentowała to, co obecnie jej zdaniem dzieje się w Unii Europejskiej. "Nastały w Europie czasy: bezczelnych zdrajców, >niemieckich szmat<, V kolumn, totalistów, skorumpowanych alkoholików, lewaków i faszystowskich bojówek (...) zabójców dzieci i rodziców, zniewieściałych facetów w rurkach i różowych baletkach, adoptujących pszczoły, drzewa i małpy" - napisała Krystyna Pawłowicz na Facebooku.

Posłanka nie wznosiła toastów?

Mowa o posłance Nowoczesnej Joannie Scheuring-Wielgus (45 l.), która bawiła się na weselu swojego partyjnego kolegi Krzysztofa Truskolaskiego. Jakiś czas temu kilka portali poinformowało, że posłanka była tam pod wpływem alkoholu i miała wznosić toast "za Smoleńsk". I właśnie do tych publikacji odniosła się pani poseł. W swoim oświadczeniu zamieściła fragmenty relacji z wydarzeń. I wezwała autorów fałszywych informacji do "zaniechania naruszeń jej dóbr osobistych".

ZOBACZ: Niemiecki minister OSTRZEGA przed falą migrantów z Afryki

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: