WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka EXPRESSEM- wiadomości z polskiej sceny politycznej

EXPRESSEM- wiadomości z polskiej sceny politycznej

06.09.2016, godz. 05:00
Jarosław Gowin
Jarosław Gowin foto: SE/EAST NEWS

Najnowsze informacje z polskiej sceny politycznej:

Gowin skrytykował rząd

- Na pewno potrzebne nam przyspieszenie. Personalia to kwestia do dyskusji wewnątrz naszego obozu. Mamy spowolnione tempo rozwoju i spadek inwestycji, nie można chować głowy w piasek - powiedział wicepremier Jarosław Gowin (55 l.) na antenie Radia Zet, pytany o ewentualną rekonstrukcję rządu. Po chwili jednak się zreflektował. - Żaden minister nie powinien wypowiadać się na taki temat, bo od tego, żeby oceniać rząd, jest nasze zaplecze parlamentarne - mówił.

Pawłowicz atakuje Bodnara

Prof. Krystyny Pawłowicz (64 l.) zaatakowała rzecznika praw obywatelskich Adama Bodnara (39 l.) na posiedzeniu sejmowej komisji, gdy Bodnar złożył sprawozdanie ze swej działalności. - Uważam, że działania pana rzecznika zawsze miały charakter polityczny (.) pan skupia się na eksponowaniu interesów zamożnych grup. Pan ma po prostu przechył lewicowy, by nie powiedzieć lewacki, to widać w pana działalności - oskarżyła rzecznika posłanka PiS.

Schetyna: wrogiem PO tylko PiS

Grzegorz Schetyna (53 l.) apeluje o zjednoczenie ugrupowań opozycyjnych! Lider PO chce połączyć siły, bo uważa, że to jedyny sposób na odsunięcie PiS od władzy. - Nie można ze sobą walczyć w opozycji. To utrudni współpracę w przyszłości - powiedział w rozmowie z "Gazetą Wyborczą". - Ryszard Petru niepotrzebnie widzi wroga w PO. Dla mnie politycznym przeciwnikiem jest Jarosław Kaczyński i PiS, a nie Nowoczesna - dodał.

Zobacz także: Nie ODWOŁALI Kuchcińskiego. Uratowany marszałek Sejmu CIEPŁO o Kaczyńskiem

Źródło: NEWSERIA
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: