WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Felietonista Radia Maryja OSTRO o posłance Petru: WYBATOŻYĆ na gołą DU**Ę

Felietonista Radia Maryja OSTRO o posłance Petru: WYBATOŻYĆ na gołą DU**Ę

08.02.2017, godz. 15:18
JOANNA SCHEURING WIELGUS
JOANNA SCHEURING WIELGUS foto: Super Express

Ale ostro! Felietonista Radia Maryja, znany publicysta Stanisław Michalkiewicz, a także były wykładowca szkoły ojca Rydzyka, w mocnych słowach skomentował posłankę Nowoczesnej Joannę Scheuring-Wielgus. Michalkiewicz powiedział, że za zakłócenie spotkania o Żołnierzach Wyklętych, posłanka powinna być "wybatożona na goła du**ę" i przyznał, że takie zachowanie jak te, które przypisuje posłance, powinno być karane goleniem na łyso, tak jak karano "gestapowskie kur**y".

Przypomnijmy, niedawno w jednym z toruńskich liceów odbyło się spotkanie poświęcone Żołnierzom Wyklętym. W pewnym momencie zostało ono zakłócone przez grupę osób, które przyszły tam w towarzystwie posłanki Nowoczesnej Joanny Scheuring-Wielgus. Przybyli mieli nazwać Żołnierzy Wyklętych zbrodniarzami i zarzucić, że spotkanie jest agitacją polityczną. - Przybyli w towarzystwie posła Rzeczpospolitej Polskiej, więc stwierdziłem, że ugoszczę ich, żeby się przysłuchiwali. Część z nich zaczęła zakłócać to spotkaniei - relacjonował dyrektor szkoły w rozmowie z "Wiadomościami" TVP.

Zajście skomentował Stanisław Michalkiewicz, felietonista Radia Maryja, którego dyrektorem jest ojciec Tadeusz Rydzyk. Michalkiewicz nie przebiera w słowach mówiąc o posłance od Petru: - Wielce czcigodna pani posłanka Joanna Scheuring-Wielgus wtargnęła z jakimiś aktywistami na wykład poświęcony Żołnierzom Wyklętym. Nie wiem dokładnie czy ona, czy ci aktywiści zaczęli wykrzykiwać, że Wyklęci to zbrodniarze. To pokazuje, że błędem jest odrzucanie pochopne wszelkich tradycji, bo kiedyś, jeszcze za okupacji, to kur** gestapowskie były strzyżone do gołej skóry. Później ten zwyczaj zaczął zanikać i kur** ubeckie nie były już strzyżone. Skutek mamy taki, że się rozmaite rozwydrzone dziewuchy rozzuchwaliły się. Tak naprawdę, za takie wyskoki wielce czcigodna posłanka Scheuring-Wielgus powinna być wybatożona na gołą du***ę. Bo rzeczywiście są granice bezczelności i łajdactwa - komentował z uśmiechem felietonista. I dodał, że ma nadzieję, że tradycje, o których wspomina odżyją. Myślicie, że felietonista przesadził?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: