WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Goście na ślubie Kality. Zobacz kto przyjechał?

Goście na ślubie Kality. Zobacz kto przyjechał?

08.10.2016, godz. 17:23
Były rzecznik Tomasz Kalita bierze ślub
Były rzecznik Tomasz Kalita bierze ślub foto: Super Express

Na ślubie Tomasza Kality i Anny Monkos pojawiło się wielu gości. Wśród nich oczywiście byli najbliżsi pary młodej, ale także znane osobistości ze świata polityki. Zobacz, kto pojawił się na ślubie Tomasza Kality.

Ślub Tomasza Kality i Anny Monkos to z pewnością wyczekiwane wydarzenie. Para niejednokrotnie podkreślała w wywiadach, że ich miłość jest tak mocna, że przetrwa najgorsze. Teraz właśnie to udowadniają. Tomasz Kalita od kilku miesięcy zmaga się z ciężką chorobą, glejakiem. W tej walce od samego początku towarzyszy mu, teraz już jego żona, dziennikarka Anna Monkos. Para młoda powiedziała sobie sakramentalne "tak" w Urzędzie Stanu Cywilnego w Warszawie. Na ślub Kality i Monkos przybyło wielu gości. Oczywiście nie obyłoby się bez najbliższych. Rodziny pary młodej zajmowały pierwsze rzędy podczas ślubu. Na ślubie pojawili się także znajomi z pracy zarówno Tomasza i Anny. Parze młodej osobiste gratulacje złożył sam Leszek Miller.

Obecna była też dziennikarka serwisu Wyborcza.pl Justyna Dobrosz-Oracz oraz dziennikarka Kamila Wronowska, która w mediach społecznościowych już zdążyła pochwalić się pierwszymi zdjęciami ze ślubu Kality i Monkos.

 

Zobacz: Ślub Tomasz Kality: Tak wyglądali państwo młodzi [ZDJĘCIA]

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: