WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Gronkiewicz-Waltz OSTRO SKRYTYKOWANA przez... Gessler!

Gronkiewicz-Waltz OSTRO SKRYTYKOWANA przez... Gessler!

25.08.2016, godz. 10:36
Gronkiewicz-Waltz OSTRO SKRYTYKOWANA przez...Gessler!
foto: Fotomontaż SE.pl

Na prezydent Warszawy, Hannę Gronkiewicz-Waltz spadają w ostatnich dniach gromy w związku z niejasnym procesem reprywatyzacji w stolicy. Tymczasem dość niespodziewanie o HGW w bardzo niepochlebnych słowach wypowiedziała się Magda Gessler. Według niej fakt, że ani prezydent, ani nikt inny z władz stolicy nie pofatygował się, aby powitać na warszawskim lotnisku złotą medalistkę z Rio Anitę Włodarczyk jest haniebny, zwłaszcza w kontekście tego, że wcześniej HGW szczyciła się tym osiągnięciem.

Po zdobyciu medalu przez Włodarczyk HGW zamieściła twitta, podpinając Warszawę pod triumfatorkę. Szybko jednak jej wytknięto, że to m.in. przez nią Włodarczyk musiała porzucić stolicę i zacząć trenować w innym mieście. Ponadto kiedy na lotnisku im. Chopina Włodarczyk witały tłumy Polaków, nie dało się wśród nich wypatrzeć żadnego przedstawiciela władz Warszawy.

Tymczasem Magda Gessler postanowiła urządzić uroczystą kolację powitalną dla naszej mistrzyni. Przy tej okazji udzieliła wypowiedzi portalowi jastrzabpost.pl, w której bardzo ostro skrytykowała prezydenta Warszawy. Jak podkreśliła, niezauważanie Anity Włodarczyk przez władze miasta to „pewnego rodzaju skandal i wstyd dla Warszawy”.

Jak dalej tłumaczyła Gessler: - Tym bardziej, że ktoś, kto zarządza pieniędzmi – przedtem w bankach, a obecnie zarządza pieniędzmi Warszawy – i robi to w taki sposób, że ignoruje taki wielki sukces Polski, ignoruje Polskę i ignoruje możliwości Polek! Będąc kobietą, i potraktować tak drugą kobietę z takim sukcesem… Proszę sobie samej odpowiedzieć

Wyglądało to następująco:

 

Zobacz także: Bezczelność roku? Gronkiewicz-Waltz chciała "podpiąć się" pod sukces Włodarczyk, gdy tymczasem...

Źródło: mra
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: