WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Ciekawostki USA
Se.pl wiadomości polityka Grozili dziennikarce, fani znaleźli sprawcę! Jak się tłumaczy?

Grozili dziennikarce, fani znaleźli sprawcę! Jak się tłumaczy?

13.10.2016, godz. 18:39

Dziennikarka Superstacji Eliza Michalik dostała pogróżki! Ktoś zadzwonił do niej na prywatny numer i groził. Wszystko wskazuje na to, że to zemsta za ostre słowa Michalik w kierunku księży i wspieranie Czarnego protestu. Fani dziennikarki pomogli namierzyć jej mężczyznę.

Eliza Michalik prowadzi program "Szpile" w Superstacji. Dziennikarka od początku była zaangażowana w Czarny protest. Niejednokrotnie przedstawiała swoje stanowisku w tak zwanej "debacie" politycznej na temat aborcji w Polsce. To ona jest autorką słów: "Sądzę, że już najwyższy czas na obywatelski projekt ustawy zakazującej mężczyznom operacji raka prostaty poza trzema wypadkami: groźbą śmierci, groźbą amputacji penisa i groźbą całkowitej impotencji. Oczywiście nawet w tych wypadkach lekarz może odmówić mężczyźnie leczenia, jeśli sumienie mu na to nie pozwala".

Okazuje się, że komuś bardzo nie spodobały się postawa i słowa dziennikarki. Michalik dostała bowiem telefon z pogróżkami. Poinformowała o tym na Facebooku. - Właśnie zadzwonił do mnie pan (na prywatny zastrzeżony numer telefonu) i zapowiedział, że w sobotę złoży mi wizytę razem kolegami. Powiedział, że wie gdzie mieszkam. Dzwonił z numeru 600 394 233. Wszystkich, którzy wiedzą czyj to numer proszę o kontakt na prv. Składam rzecz jasna - choć bez większych nadziei - doniesienie na policję. Dodam jedynie, że pan, mimo moich nalegań, nie przedstawił się - napisała dziennikarka.

Na szczęście fani okazali się niezawodni. Nie minęło kilka godzin, a Michalik już miała imię i nazwisko mężczyzny, który groził jej telefonicznie. - Z tego co wiem kilka osób już do niego zadzwoniło żeby wyrazić swoją opinię o takim postępowaniu. Nie, żebym Państwa zachęcała, ale sądzę że smsy i telefony umoralniajace dobrze na niego podziałają. Ja w drodze na policję, wieczorem zdam relacje z przebiegu wizyty w państwowych organach - czytamy w kolejnym wpisie dziennikarki.

Mężczyzna próbuje się tłumaczyć na Twitterze.

Wygląda na to, że karma wraca.

Zobacz: Kaczyński IGRA z OGNIEM! MIAŻDŻĄCE sondaże

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: