WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Gwiazdor "Studia Yayo", Ryszard Makowski jest PEWNY: W Smoleńsku był zamach

Gwiazdor "Studia Yayo", Ryszard Makowski jest PEWNY: W Smoleńsku był zamach

06.09.2016, godz. 09:11
Ryszard Makowski
foto: EAST NEWS

Ryszard Makowski, niegdyś znany z występów w kabarecie OTTO, od jakiegoś czasu cieszy się sporą popularnością ze względu na współprowadzone przez niego "Studio Yayo". W poniedziałek gościł on na uroczystej premierze filmu "Smoleńsk", która odbywała się w warszawskim Teatrze Wielkim. Po seansie dał się namówić na wypowiedź dla "Newsweeka", gdzie poza oceną filmu stwierdził również kategorycznie, że z całą pewnością w Smoleńsku doszło do zamachu!

Jak stwierdził Makowski: - W Smoleńsku był zamach, co wydaje mi się ewidentne od dawna. Jeśli ktoś ma 5 szarych komórek i nie stara się siebie oszukiwać, to wie, co się wydarzyło w Smoleńsku.

Jak ocenił sam film? Bardzo pochlebnie, mówiąc: - Zrobione to zostało z bardzo dużą klasą, nie jakoś tak łopatologicznie, nie nachalnie i za to jestem wdzięczny Antoniemu Krauzemu.

Ponadto na swoim TT dodał jeszcze dwie krótkie opinie. Pierwsza z nich dotyczyła filmu: - Byłem na pokazie "Smoleńska" w Teatrze Wielkim. Bardzo dobry film o jasnym przekazie. Dobrze, że powstał. Druga natomiast odnosiła się do osoby reżysera: - Jakie to szczęście, że "Smoleńsk" nakręcił Antoni Krauze, a nie Andrzej Wajda.

Jeden z internautów bezlitośnie ocenił słowa Makowskiego:

 

 

Zobacz także: Premiera filmu "Smoleńsk". Kto był? Kaczyński, Duda, Kukiz z córką [ZDJĘCIA]

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: