WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Hartman ma pomysł na wsparcie czarnego protestu- apeluje do mężczyzn o DZIEŃ BEZ SEKSU

Hartman ma pomysł na wsparcie czarnego protestu- apeluje do mężczyzn o DZIEŃ BEZ SEKSU

30.09.2016, godz. 15:37
Prof. Jan Hartman
foto: Super Express

Na poniedziałek zapowiedziane są w Warszawie duże manifestacje związane z projektem ustawy antyaborcyjnej. Kobiety mają tego dnia nie pójść do pracy i protestować restrykcyjnej propozycji całkowitego zakazu aborcji. Kobiety w ich walce postanowił wesprzeć prof. Jan Hartman, który zaapelował do panów, aby tego dnia powstrzymali się oni od... seksu.

Hartman zaapelował, aby wesprzeć kobiety w ich proteście i wzmonić go poprzez poniedziałku dniem bez seksu. Według niego projekt ustawy antyaborcyjnej godzi również w prawa mężczyzn. Przekonywał on, że: - Współudział w tych samych formach protestu to jedno. Potrzeba jest jednak swoista, męska odmiana protestu, bo tylko w ten sposób będzie widoczne dla wszystkich, że prawo do aborcji to sprawa całego społeczeństwa, a nie tylko jego połowy.

Jak argumentował: - Niechaj poniedziałek, 3 października, będzie w całym kraju dniem wolnym od prokreacji i tego, co do niej prowadzi. Wspólną wolą i wysiłkiem mężczyzn i kobiet. Niechaj życiodajne soki pozostaną na jeden dzień w czeluściach męskich organizmów, a jeśli nie będzie to możliwe, niechaj idą na marne.

Hartman wymyślił nawet piękną nazwę na poniedziałek, w proponowanej przez siebie wersji: The Onan's Day.

Internauta skomentował:

 

 

Zobacz także: Czarna sobota. Protest kobiet. HARMONOGRAM. Godziny i miasta

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: