WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Hillary Clinton już tak nie wygląda! Zobacz jak ZNISZCZYŁA ją porażka z Donaldem Trumpem

Hillary Clinton już tak nie wygląda! Zobacz jak ZNISZCZYŁA ją porażka z Donaldem Trumpem

20.11.2016, godz. 13:49
Hillary Clinton
foto:

Hillary Clinton w wyścigu po fotel prezydencki Stanów Zjednoczonych Ameryki tryskła energią, była elegancką i zadbaną kobietą, która w ogóle nie wyglądała na swoje 69 lat. Kiedy pojawiła się po raz pierwszy publicznie po porażce z Donaldem Trumpem, jej miłośnicy zaniemówili. W przeciągu kilku dni postarzała się o kilka lat!

Mimo prawie 70 lat na karku, Hillary Clinton wyglądała na 20 lat młodszą. Tak przynajmniej było podczas kampanii wyborczej. Pełna energii, zadbana i elegancka kandydatka Demokratów, górowała aparycją nad Donaldem Trumpem. Kiedy pojawiła się na pierwszym po przegranych wyborach wystąpieniu publicznym, niektórzy nie mogli poznać swojej faworytki. Czar prysł. Clinton wyglądała na okropnie zmęczoną, smutną i zaniedbaną.

Muszę przyznać, że nie było mi łatwo zmobilizować się i przyjść tutaj. W ostatnich dniach kilkakrotnie miałam ochotę zaszyć się w pokoju z książką i moimi psami, już nigdy nie wychodzić z domu. Ale trzeba wziąć się w garść, stanąć na nogi i znów zabrać się do pracy - wyznała szczerze niedoszła prezydent USA. Teraz Demokraci szukają nowego lidera. Swojej porażki upatrują się w kandydaturze Clinton, która przegrała z niedoświadczonym biznesmenem, mimo zdecydowanego poparcia obywateli. Ostatecznie o wygranej decydowały jednak tzw. głosy elektorskie.

Zobacz: Trump stawia na przyjaciela Putina! Szara eminencja we władzach USA

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: