WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka HIT Internetu! Zegar odmierzający czas do końca kadencji PiS!

HIT Internetu! Zegar odmierzający czas do końca kadencji PiS!

06.09.2016, godz. 15:31
zegar zmiana czasu
foto: EAST NEWS

Zwykło się mówić, że w Internecie można kupić wszystko. Ludzka kreatywność nie zna granic, dlatego w sieci pojawiła się kolejna, bardzo ciekawa aukcja. Autor przewidując, że może być popyt na taką odmianę, skonstruował zegar, który... odmierza czas do końca kadencji Prawa i Sprawiedliwości.

Jak czytamy w opisie produktu: Zegar odmierza dla Ciebie czas do końca VIII kadencji Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej (do godziny 23:59:59 11 listopada 2019 roku), a po tej dacie staje się standardowym zegarem, pokazującym aktualną datę i godzinę. Na wyświetlaczu widzisz ile zostało lat ( Y ), miesięcy ( M ), dni ( D ), godzin, minut i sekund do końca kadencji. Wyświetlacz jest duży i wyraźny, abyś dokładnie wiedział ile czasu jeszcze zostało. Dodatkowo, gdybyś obudził się nocą, i chciał wiedzieć jak długo jeszcze, wystarczy nacisnąć przycisk "light", aby podświetlić wyświetlacz na 5 sekund.

Zegar ma wymiary 107 x 67 x 38 mm, masę 93 gramów i jest zasilany przez 2 baterie 1,5V AAA. Kosztuje 40 zł. Jak zaznaczył wystawiający aukcję: - Zegar objęty jest 24-miesięczną gwarancją, ale nie ponosimy odpowiedzialności za skrócenie obecnej kadencji, jak również odwołanie kolejnych wyborów :) .

Zegar wygląda tak:

 

 

Zobacz także: Cejrowski GRZMI: Pokemony imitują strukturę PIEKIELNĄ. I ostrzega, że mogą posłużyć TERRORYSTOM

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: