WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka HIT sieci! Młody Andrzej Duda na rybach! {NOWE INFORMACJE]

HIT sieci! Młody Andrzej Duda na rybach! {NOWE INFORMACJE]

16.10.2016, godz. 15:37

Jak wiadomo, Internet nie zapomina. Co jednak z czasami, w których globalna sieć nie była jeszcze tak powszechna? Jednym z  najpowszechniejszych sposobów na utrwalenie ważnych zdarzeń były gazety. Jeden z obywateli podczas sprzątania piwnicy odnalazł stare "Wiadomości wędkarskie". Jakież było jego zaskoczenie, gdy w sierpniowym numerze z 1998 roku odnalazł zdjęcie obecnego prezydenta, na którym Duda dumnie prezentuje dwa złowione klenie. Rzecznik prezydenta, Marek Magierowski potwierdził już tygodnikowi "Wprost", że zdjęcie jest prawdziwe. Zdradził też, jak zareagował na nie prezydent.

Jak napisał na portalu Google+ znalazca zdjęcia: - Podczas robienia porządków w piwnicy przeglądałem również stare numery Wiadomości Wędkarskich, które mi się ostały.... Numer 8/98 - nie spodziewałem się zobaczyć prezydenta Andrzeja Dudę :).

Internauta skomentował ze śmiechem:

 

 

Dyrektor Biura Prasowego Kancelarii Prezydenta RP potwierdził, że zdjęcie to nie "fake". Jak przyznał: - Tak, to jest zdjęcie prezydenta. Ja nawet to zdjęcie pokazywałem prezydentowi: uśmiechnął się tylko i potwierdził, że to on we własnej osobie.

Internauci, patrząc na "stylówkę" oraz fryzurę widocznego na zdjęciu Andrzeja Dudy z miejsca porównali go do bohatera serialu "M jak miłość". Zważywszy na rok, z którego pochodzi zdjęcie, bardziej prawidłowym tropem wydaje się nam jednak Marek Citko, na którego punkcie szalała wówczas cała Polska, a prezydent nie ukrywa przecież, że jest fanem piłki nożnej.

A wy jak sądzicie, drodzy Czytelnicy? Zapraszamy do udziału w naszej sondzie.

Zobacz także: Misiewicz szczerze: Tęsknię za ministrem Macierewiczem

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: