WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Hołdys o Kukizie: Pajacyk na sznurkach PiS-u. Kukiz OSTRO odpowiada

Hołdys o Kukizie: Pajacyk na sznurkach PiS-u. Kukiz OSTRO odpowiada

10.09.2016, godz. 13:52
Hołdys o Kukizie: Pajacyk na sznurkach PiS-u. Kukiz OSTRO odpowiada
foto: fotomontaż

Zbigniew Hołdys opisał ostatnio rządy PiS, a przy okazji stwierdził, że Kukiz'15 to wcale nie jest opozycja, bo Kukiz tańczy jak pajacyk na sznurkach pociąganych przez Prawo i Sprawiedliwość. Te słowa bardzo nie spodobały się liderowi Kukiz,15, który odgryzł się Hołdysowi na Facebooku. Co napisał  Kukiz?

- PIS okłada Polskę bejzbolem propagandy, Kukiz tańczy mu w rytm jak pajacyk na sznurkach, a opozycja bezradnie rozkłada ręce - napisał Zbigniew Hołdys i podpadł Pawłowi Kukizowi! Poseł postanowił odpowiedzić muzykowi jakim to jest pajacykiem. Punkt po punkcie wypisał na Facebooku, jak wygląda owo "tańczenie pajacyka na sznurkach". Wzburzony Kukiz najpierw ostro obstawił Hołdysa i zarzucił, że jeśli nie widział pajaca na sznurku, to niech...spojrzy w lustro! - Drogi Zbyszku... Jeśli chcesz zobaczyć pajaca to spojrzyj w lustro. Zobaczysz w nim przy okazji salonowego manipulatora. Zgorzkniałą, jątrzącą pacynkę w pończosze na głowie i kłamcę (bądź ignoranta) - zaczął wpis Kukiz.

Parlamentarzysta zwrócił uwagę, że Hołdysowi chyba nie chciało przyjrzeć się głosowaniom Kukiza: - Zanim zaczniesz oceniać to zdobądź się na minimum wysiłku i spojrzyj w tabelę sejmowych głosowań. Zobaczysz w nich, jak głosowałem. Zanim publicznie oczernisz mnie o "tańczenie na sznurku" to pokaż mi choć jeden taki "sznurek", jedną synekurę czy stanowisko, którą w zamian za rzekomy "taniec" dostałem od PiS (na marginesie - nigdy o taką nawet nie zabiegałem). I zwrócił też uwagę, że dla Hołdysa każdy kto nie krytykuje np. filmu "Smoleńsk" przed obejrzeniem, czy nie obraża prezesa PiS, to "pajacyk na sznurkach PiS": - Ja wiem, że dla Ciebie nie do pojęcia jest fakt, ze ktoś NIE PLUJE na PiS. Bo żeby doznać tej "łaski" od Ciebie i salonów i zostac uznanym za opozycję należy mieszać z błotem Kaczyńskiego i obowiązkowo wyśmiewać film "Smoleńsk", nawet przed jego obejrzeniem - napisał. Kukiz wyliczył też jak głosował w poszczególnych sprawach i jak ocenia pomysły rządu Prawa i Sprawiedliwości. Który z tych panów ma rację?

Zobacz: Kukiz nie wróży sukcesu finansowego filmowi "Smoleńsk"! Zaskakujący powód

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: