WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Internauci MIAŻDZĄ LISA!

Internauci MIAŻDZĄ LISA!

29.08.2016, godz. 04:20
Tomasz Lis
Tomasz Lis foto:

To dopiero afera! Jeden wpis na Twitterze, a rozpętał burzę wokół Tomasza Lisa (50 l.). Showman chciał się trochę powyśmiewać z prawicowego portalu Niezależna.pl i wrzucił screen ze strony głównej serwisu, gdzie widniała reklama portalu randkowego z Ukrainkami. "Ciekawa reklama na PIS-owskim portalu niezalezna.pl" - ironicznie podpisał zdjęcie Lis. Internauci wytknęli mu, iż ta reklama jest związana z tym, czego szuka się w internecie. Całą sprawę opisuje dokładnie branżowy portal wirtualnemedia.pl

Internet potrafi spłatać niezłego figla. Przekonał się o tym sam Tomasz Lis. Na głównej stronie serwisu niezalezna.pl świeci mu się jak nic reklama dla ludzi stęsknionych za miłosnymi uniesieniami. Portal randkowy z Ukrainkami to bowiem miejsce, gdzie można znaleźć sobie młodą, atrakcyjną żonę, prawdziwą miłość czy jedynie piękność do przeżycia szalonych chwil.

ZOBACZ TEŻ: Jemioł potwierdził rozstanie Lisów?

Wirtualnemedia.pl szeroko opisują całą sprawę. "Tomasz Lis zapewnia, że w tym przypadku reklama nie została dobrana do jego wcześniejszych aktywności w internecie. - Zdajesz sobie sprawę, że to reklama Google? Jest dopasowana tematowo do stron, które odwiedzasz - zapytał go jeden z internautów. - Sorki. Nie odwiedzam :)" - tak pan Tomasz odciął się od afery.

PRZECZYTAJ: Iga Lis i Kinga Rusin na zakupach. Jak wyglądają ich relacje [WIDEO]

Wiele znanych i szanowanych osób postanowiło osobiście sprawdzić, jaki im figiel wywinie ten nieprzewidywalny internet. Na dowód tego wszystko zamieścili w sieci. I trzeba przyznać, że wyszły niezłe kwiatki. U jednych były to materace, u innych nudne książki lub bilety do teatru, jeszcze u innych zwykłe ubrania. Portale randkowe nikomu się już nie wyświetliły.

Źródło: Super Express TV
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: