WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Izabel Olchowicz-Marcinkiewicz: Marcinkiewicz lubi zostawiać kobiety w porach świątecznych

Izabel Olchowicz-Marcinkiewicz: Marcinkiewicz lubi zostawiać kobiety w porach świątecznych

04.11.2016, godz. 15:45
Zabrał byłą żonę na rozprawę
Kazimierz Marcinkiewicz i Izabel Marcinkiewicz foto: Super Express

W piątek po raz ostatni na antenie TVN wyświetlono "Rozmowy w toku". Jedną z rozmówczyń Ewy Drzyzgi była Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz, była żona Kazimierza Marcinkiewicza. Wspominała ona m.in. rozstanie z byłym premierem. Jak gorzko przyznała: - Marcinkiewicz lubi zostawać kobiet w porach świątecznych.

"Jest takie powiedzenie, że człowieka poznaje się przy rozwodzie. I tak jest" - wyznała na początek była żona premiera. Izabela od raz zaznaczyła, że to Kazimierz Marcinkiewicz chciał rozwodu. "On się zakręcił wokół mnie. Przywoził mi kawę, obdarowywał kwiatami" - opowiada o początkach związku ze starszym politykiem Izabela. Kobieta nie czuje się winna rozbicia małżeństwa byłego premiera.

Była żona Marcinkiewicza przyznała, że próbowała ratować związek. Zaproponowała mu wspólną terapię, na którą polityk się nie zgodził. Izabela wyznała, że wszystko zaczęło psuć się po powrocie do Polski. Wtedy też usłyszała od ukochanego m.in. to, że jest leniwa. Kazimierz Marcinkiewicz ostatecznie rozstał się z młodszą partnerką tuż przed Bożym Narodzeniem. "Marcinkiewicz lubi zostawać kobiet w porach świątecznych" - ze smutkiem stwierdziła była żona polityka. "Podział majątku - jestem z niego bardzo zadowolona. Podzieliliśmy nasze wspólne mieszkanie" - odniosła się do okresu po rozwodzie kobieta.

Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz opowiedziała również o planach na przyszłość. Była żona Marcinkiewicza planuje wrócić do założenej jakiś czas temu działalności gospodarczej. Ewa Drzyzga na koniec rozmowy z byłą żoną premiera życzyła jej miłości.

Zobacz także: Kazimierz Marcinkiewicz przywiózł byłą żonę Isabel na rozprawę ZDJĘCIA

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: